Bloody tears 2

13. ledna 2014 v 21:05 | ♥Suki Ashikaga♥ |  Yaoi povídky :-*
ták, jedeme :D
mooožná bude příště yaoi :D ♥Jak dlouho se tu plahočím?
Minuty? Hodiny? Dny?
Nemám ponětí.
Kilometry se mi vlečou jeden za druhým a já už ani nevím, kam jdu. Každý krok mě stojí spoustu sil. Navíc okolnosti nejsou také nijak polehčující. Nést svého nejlepšího přítele, který si klidně hoví na mých zádech, není příjemné. Ale alespoň žije.
O to nepříjemnější je nést v náruči tělo své lásky, ze kterého už život nadobro a definitivně vymizel…


Nohy vypovídají službu. Lýtka mě pálí, sem tam se objeví křeč, ze které se mi podlamují kolena. Mám pocit, že mi odpadnou ruce. Cítím v nich snad každičký sval a nehorázně mě bolí. Chvílemi přemítám, že by bylo asi nejlepší si tady někde pěkně hajnout do kopřiv a chcípnout. Stejně si nic jiného nezasloužím a všem by se ulevilo. Navíc, nic už mě na tomto světě nedrží. Možná by mi ,,tam" bylo líp. Sice si nemyslím, že bych šel za ní do nebe (pokud něco takového vůbec existuje), ale všechno lepší, než tenhle prohnilý život. Dokonce i peklo.


V ten moment je mi všechno úplně ukradený. I Naruto. Nejevím o něj žádný zájem. Mám dokonce sto chutí si ho z těch zad shodit. Ale uvnitř mé hlavy neustále tichounký hlásek prosí, abych to nedělal. Abych nezahodil nejenom svou zvrácenou budoucnost, ale i Narutovu jedinou naději na záchranu před všemožnými ninji tam venku, kteří využijí každičkou šanci na to, aby z něj vytáhli Devítiocasého, či aby ho jako budoucího Hokageho bezcitně zabili. A já ten hlas poslechnu.


Snažím se na tu bolest nemyslet. Zaposlouchám se do tlukotu svého unaveného srdce. Buch…..Buch…..Buch. Pochoduju do rytmu, snažím se na každou nohu pomalu přenést váhu, jelikož mám strach, že se při každém prudším došlápnutí můžu jednoduše sesypat. Zprudka oddechuju, píchá mě v boku a nemůžu popadnout dech. Kácím se k zemi i se svým nákladem. Promiň, Naruto. Do Konohy tě nedostanu.


Jak tam tak ležím, kolem mě pohozená dvě bezvládná těla, pohled mi padne na obrovskou bránu tyčící se asi dvacet metrů přede mnou. Na bráně je obrovskými rudými znaky napsáno slovo. Slovo, které jsem teď toužil přečíst ze všeho nejvíc.
K O N O H A


Uchechtnu se. Těch pár metrů už jsem mohl vydržet. Zkusím se postavit. Pomalu se zvednu. Už se chci radovat, když vtom se mi zatočí hlava, já se znova poroučím k zemi a uhodím se do hlavy o jakýsi šutrák. Bezvědomí se dostaví okamžitě a já už nemám sílu se mu bránit.Místností se rozléhá pípání přístrojů.
Zajímá mě, kde jsem. Zabili mě? Nebo jsem umřel sám? Jsem v pekle? V nebi? Tolik otázek, ale odpověď mi může dát jen jedna jediná věc-otevřít oči.


Rozlepím víčka a naskytne se mi pohled na bílou místnost s jedním velkým naleštěným oknem, vzduchem se line vůně/smrad dezinfekce. Ležím na polohovacím lůžku s bílým povlečením. V levé ruce mám zavedenou kanylu, skrz kterou mi každých pár sekund do žil vteče pár kapek léků z kapačky.


Pak si ale všimnu, že na stolku vedle postele leží složený papír. Vezmu ho do lehce ochablých prstů. Je nadepsán ,,Sasuke Uchiha - pokoj 305"
Pché, nějaká nemocniční pošta :D


Papír rozložím a najdu začátek textu.


Drahý Sasuke,
ani nevím, jak začít. Pokud tohle čteš, asi ses probral z kómatu. Doufám, že už je ti lépe.
Ani nevíš, jak moc mě celá ta věc mrzí. Neměl jsem v úmyslu ti ublížit. Jenže já Sakuru opravdu miloval a nechtěl jsem se o ni s nikým dělit. To snad chápeš. Sám jsi nedokázal bez ní žít. Ovšem to, že za nás Sakura položila život celou situaci poněkud komplikuje. Ani nevíš, jaký to pro mě byl šok, když jsem se probral před Konohou a vedle mě jste leželi vy dva. Snažil jsem se jí pomoct, ale marně. Nakonec mi došlo, co udělala. Brečel jsem. Hodně. A nestydím se za to.
Děkuji ti, že jsi nás donesl domů.
Jakmile jsem byl schopný chodit, šel jsem do vesnice pro pomoc. Přivedl jsem mediky a po cestě ještě přibral Kakashiho. Řekl jsem mu, co se Sak stalo. Mrzelo ho to. Ovšem neřekl jsem mu, že ty tam ležíš taky. Jakmile tě viděl, málem tě zabil. Musel jsem se před tebe postavit, jinak bys to schytal. Přece jen jsi pořád nukenin. Sensei se podivil, když zjistil, že to ty jsi mě donesl do vesnice. Nechal tě být.
Jakmile se uzdravíš, půjdeš před soud. Zabil jsi několik nevinných lidí a budeš se zpovídat ze svých činů. Modli se, aby ti dali milost. Neboj se-pomůžu ti. Zatím odpočívej. Hlavně se nesnaž utéct. ANBU hlídají celou nemocnici. Vylezeš z pokoje a zemřeš.


PS. Přijdu hned, jakmile to bude možné. Měj se.


Naruto


A do pytle….
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Seiya Seiya | Web | 13. ledna 2014 v 23:36 | Reagovat

Poslední věta je přesná :D I když v budoucnosti doufám spíš v totálně doslovné (pardon, budu kapku sprostá) A do prdele :D Páč přesně tam Naruto Sasana chce, i když o tom možná ještě neví ^^
Já se tááák těším. Mimochodem, četla jsem před tímhle jednu tvou starší povídku a ohromě se zlepšuješ (ciž ti závidím, já jdu ke dnu :)). Jen tak dál, já chci yaoííí :D

2 suki ashikaga suki ashikaga | Web | 14. ledna 2014 v 9:50 | Reagovat

Yaoi bude ;-)
Jo, taky jsem si všimla svého zlepšení :-D

3 Ivanitko Ivanitko | Web | 14. ledna 2014 v 11:39 | Reagovat

Zajímavý námět. Souzení Sasukeho - to jsem zvědavá jak to s ním vyřídí.

4 suki ashikaga suki ashikaga | Web | 14. ledna 2014 v 14:31 | Reagovat

Upřímně,já taky :-D

5 Kameko Kameko | Web | 14. ledna 2014 v 19:45 | Reagovat

Pěkné, budu muset pretrpet s tím že nevím o čem ta povídka předtím byla...hetero číst nebudu..,ale je fajn, jen piš hezky dál...^^

6 suki ashikaga suki ashikaga | Web | 15. ledna 2014 v 12:46 | Reagovat

První díl této série je o sakuřiné smrti
Navazuje to na sérii těžká rozhodnutí, kde je hetero. Tahle série ale pokračuje tím, že sakra je fuč a naruto se zásilek k sobě hledají cestu:-*

7 suki ashikaga suki ashikaga | 15. ledna 2014 v 13:57 | Reagovat

Pardon naruto a sasuke :-D píšu z mobilu

8 Kameko Kameko | Web | 15. ledna 2014 v 23:03 | Reagovat

[7]: Zásilek mě rozsekal...no jasný už se budu moc těšit na další...Sakura mrtvá...juhu...nemám ji ráda.. :-D

9 vozbujdenie vozbujdenie | E-mail | Web | 20. května 2018 v 0:49 | Reagovat

S Maxi Size budete vždy v režimu plné pohotovosti! Hlavní lékař, urologie, Klinika ve městě Bukurešť. JAK FUNGUJE MAXI SIZE. Speciální enzymy, které jsou součástí, příznivě působí na tkáně penisu, který je neškodný protáhla, a s nimi kamery kavernózní bludiště těla penisu, a že přispívá k reálnému zvýšení jak v délce a obvodu. Krém se nanáší masážními pohyby na ztopořený penis. Ty jsou garantovány přidá 5 cm do délky členu, po masáži s Maxi velikost. http://vozbujdenie.com/krem-maxisize-v-ceske-republice-nejcastejsi-recenze-a-vysledky-jak-pouzivat-a-jak-objednat.html  Sen, a jsem zkontroloval. Víte, stejně jako já chci požádat o odpuštění pro vývojáře. Když se dozvěděla, že její manžel koupil Titan gel, myslel jsem si, že dorazil. No, jak můžete, dospělý člověk, a věřit v zázraky. dva týdny ho naléhala. A pak ve smířlivé noci, opravdu cítit výsledky. Není nafouknuté, je však platná. Teď jsem prostě hvězda. Všechny moje holky. Alex. Můj penis byl 12 cm. Po uplatnění míry byl 14. Ale jsem si objednal další 3 balíčků – dát na penis 3krát denně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama