SakuHina- YURI-Navždy v paměti

24. listopadu 2013 v 22:04 | ♥Suki Ashikaga♥ |  Yuri povídky
moje první yuri :-D
tak mě za to nezabijte...
,,Hej, Ino! Došlo pivo!!"
Ino se na mě naštvaně podívá.
,,A kdo to sakra všechno vypil?!!"


Tak dobrý mejdan tu už dlouho nebyl. Ještě lepší na tom je, že je bez kluků.
Sedíme v ujetých pyžamech na růžovém koberci u Ino v pokoji. Všude se povalují prázdné krabice od jídla z donášky a láhve s alkoholem. Pár ochucených piv a dvě šáňa. A pivo právě došlo…
Chichotáme se snad úplně všemu. Do bloku kreslíme karikatury Kakashiho-kdo nakreslí nejšílenější obrázek toho, co má sensei pod maskou, bude si moct nechat jednu flašku šampaňského. Nakonec je to nerozhodně.
S prázdnou láhví od piva hrajeme flašku. Já dostala za úkol jít dolů do obýváku a vychcat se do květináče, ze kterého se tyčila jakási palma. Samozřejmě, že přiopilá holka je schopná všeho. Tak jsem udělala, co se po mně chtělo.


Lahev se točí…točí…točí…
,,HINATA MÁ ÚÚÚÚKOOOOL!!!"
TenTen se začne smát, jako by to byl ten největší vtip na světě. Všechny nás od smíchu bolelo břicho. Nejvíc nás rozesmálo, když dostala Ino výzvu, aby vyběhla před dům a ukázala na kolemjdoucí svůj bílý zadek.
Shodou okolností byl tím kolemjdoucím Ebisu…Jéje :D
Když se uklidní, chytne se chytrolínsky za bradu a přemýšlí, co by Hin zadala.


Po chvilce se jí rozzáří oči a podívá se šibalsky na Hinatu.
,,Vykousni se se Sakurou!" vybalí a mě spadne brada.


Hinata zrudne a vyděšeně se na mě podívá.
Já to rozhodně nemíním nechat jen tak. ,,Hele, nemyslíš, že je to nějak moc?!"
Ino a TenTen začnou nesouhlasně bučet. ,,Hoooo, děvčata jsou posraný!!!"
Hin začne škemrat. ,,Prosím, já-já to ne-´´
,,Žádný ale! Buď jí strčíš jazyk do krku, nebo teď hned povalíš k Narutovi a uděláš mu striptýz před okny!´´ odsekne Ino a spolu s TenTen vyprskne smíchy.


Nedá se nic dělat.


Hin se ke mně opatrně nahne. Přivře oči s dlouhými řasami a přiblíží se lehce pootevřenými rty. Ty se jí na světle krásně lesknou. Do nosu mi vpluje sladká vůně jahodového balzámu.
Když se políbíme, tělem mi projede neskutečný příval energie. V prstech ucítím mravenčení a po zádech mi přeběhne mráz. Pravou rukou jí zajedu do jemných vlasů a přitisknu si její obličej blíž k mému.
Odhodlá se vniknout do mých úst. Za chvíli se naše jazyky dají do vzájemného proplétání a vášnivého tance. Hinata líbá neuvěřitelně skvěle…


Cítím, jak mi dochází kyslík. Mozek zasáhne a já se od Hinaty odtrhnu. I když nerada.
Jakmile Ino a TenTen zaregistrují, že už jsme skončily, začnou nám tleskat a u toho se smát jako pomatené. Nemám odvahu podívat se Hinatě do obličeje.


Asi po hodině klábosení o tom, který z našich vrstevníků má většího ptáka, se Ino s TenTen rozhodnou zaběhnout do sámošky, aby doplnily piva, která jsme vypily. Vzaly si ze stolu peněženku se spoustou yenů v bankovkách, oblékly si bundy a odešly.


Mezi mnou a Hinatou viselo trapné ticho, které mě doslova mučilo. Mnula jsem si rty, na které mě ještě před několika minutami líbala.
,, Omlouvám se, Sakuro…"
Otočím se. Za mnou klečí Hinata, hlavu má skloněnou a obličej si schovává za oponou dlouhých vlasů.
Usměju se na ni. ,,Nemáš se za co omlouvat."


Z ničeho nic nás přemohla neskutečná vášeň a chtíč. Vrhly jsme se na sebe a znova se ponořily do horoucího polibku. Kousaly jsme se navzájem do rtů. Hin mě přes oblečení hladila v klíně a doháněla mě k šílenství.


Strhaly jsme ze sebe oblečení. Nemohla jsem odolat jejímu dokonalému tělu. Laskala jsem její krásná velká prsa a ona mi doslova vlhla v rukách. Z úst jí vycházely slastné vzdechy.


Přesunuly jsme se na Ininu postel. Hinata si lehla na záda a já se nastavila tak, abych měla své přirození nad jejím obličejem a zároveň ji mohla dole dráždit ústy. Sklonila jsem se k jejímu ohanbí a začala ji intenzivně prstit. Aby zadusila své výkřiky, začala mě dráždit jazykem. Nejkrásnější pocit na světě.


Jazykem jsem přejížděla přes klitoris. Hin se třásla. Za chvíli se jí už tělo zmítalo v silných křečích a ona dosáhla orgasmu. Když se zklidnila, věnovala se dál mně. Nádherné teplo mi proudilo od rozkroku do celého těla. Takový orgasmus jsem ještě nezažila.


Rády bychom pokračovaly, ale Ino a TenTen se vrátily. Dělaly jsme, jako že nic. Ale na tohle nezapomenem do konce života…
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Jaký ,,perverzní žánr´´ se vám nejvíc líbí?

Hentai
Yaoi
Yuri
Shounen-ai
Shoujo-ai

Komentáře

1 Krista :) Krista :) | E-mail | 7. prosince 2013 v 14:02 | Reagovat

tož šáry, stejně sem si ten blog našla sama :D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama