NaruHina-Love and pain -1

2. listopadu 2013 v 23:39 | ♥Suki Ashikaga♥ |  NaruHina povídky
no tak máme tady novou povídečku...naruhina tu už dlouho nebyla...
NA POKRAČKO!!!

hohooo,eeextra dlouhé :3Proč mám pocit, že nic nedokážu?
Když se podívám na přátele, jsou všichni silnější než já. Ať se snažím, jak chci, nemyslím si, že bych se nějak výrazně zlepšila. Sice už mám svou vlastní techniku, ale nikomu jsem o ní neřekla.
Otec by nad tím určitě jen mávl rukou a Neji by se mi vysmál. A nechci ani vědět, jak by mi to okomentovali ostatní z týmu a další bývalí spolužáci z Akademie.
Chci MU to ukázat, slyšet JEHO názor, ale nemám odvahu. Ani o mne nezavadí pohledem. Zajímá ho jen Sasuke.

Vykouknu z okna pokoje, u něhož už stojím asi hodinu. Pohled mi padne na černou oblohu posetou zářícími tečkami. Nemůžu spát. Neustále musím na něco myslet a kvůli tomu jsem ještě nezamhouřila oko. Myslím, že je něco kolem dvou ráno. Sklo je z poloviny zamlžené, protože v noci už bývá docela chladno. Zvednu pravou ruku a do rohu napíšu ukazováčkem JEHO jméno. Na bříšku prstu mi zůstane kapka studené vody a po chvíli tiše dopadne na zem.

Myslím, že už neusnu. Odtrhnu oči od nápisu na skle a neslyšně přejdu ke dveřím. Sundám mikinu z věšáku a hodím ji přes sebe. Když už někam půjdu, alespoň se obleču. Nevěřím, že bych někoho potkala, ale i kdyby…nechci, aby mě někdo viděl jen ve vytahaném tričku a kraťasech na spaní.

----
Uuuf…
Nažral jsem se jako pes. Sedím od večera v Ichiraku a hážu do sebe jednu misku ramenu za druhou. Měl jsem neuvěřitelně vyčerpávající misi a celý den jsem nejedl. Když jsem pak těsně po zavíračce doběhl na jídlo, stařík už zavíral. Naštěstí neměl to srdce, aby nechal svého nejvěrnějšího zákazníka hladovět, a tak zase otevřel a teď přede mě postavil už desátý ramen GRATIS!
,,E fo faft mof doflý! \přeloženo do češtiny: Je to fakt moc dobrý!\

----
Vykouknu z pokoje a rozhlédnu se po chodbě. Dveře do ložnice našich rodičů jsou zavřené a není vidět, že by se za nimi svítilo. Sestřin pokoj je taky ponořený do ticha a tmy. Pokud mě někdo načapá, bude to pěkně zlý. Opatrně došlápnu na studenou dřevěnou podlahu chodby. Tak, jdeme na to…
Uprostřed mojí cesty chodbou se do hrobového ticha ozve nebezpečné zaskřípání podlahy. Zatnu zuby a modlím se, aby to někoho nevzbudilo. Naštěstí nic.

Když vylezu vchodovými dveřmi před dům hlavní větve klanu, mám už prakticky volnou cestu. Na ulici je to jen asi deset dvacet metrů. Problém je v tom, že musím projít širokou uličkou mezi dvěma křídly patřící vedlejší větvi klanu. Celý půdorys našeho komplexu má tvar písmene U. Je to tak postavené schválně. Kdyby se nám sem chtěl někdo vplížit, bude muset projít tou uličkou mezi domy vedlejší větve a naši tak budou mít větší šanci je spatřit a včas odhalit. Znamená to ale, že členové vedlejší větve jsou ve větším nebezpečí. Mají povinnost chránit hlavní větev a zlikvidovat vetřelce, než se stihnou dostat k části, kde bydlí ,,ti hlavní´´.

Nelíbí se mi to, jak se s nimi zachází. Už jen kvůli Nejimu. Má větší talent na Juuken než ostatní a stejně s ním dříve zacházeli jako s odpadem. Jen díky chuuninské zkoušce můj otec poznal, co v něm je a začal se k němu chovat s úctou.
Mám strach, aby mě někdo neviděl. Jinak by se to otec okamžitě dozvěděl a já bych nesměla ani před dům.

,,Hinata-sama…´´
Hrkne ve mně. Napravo ode mě, ve stínu budovy, stojí mužská postava. A já vím moc dobře,kdo to je.
,,Neji nee-san!´´ vyhrknu, když ho poznám. ,,C-Co tady děláš?´´
,,No to bych se měl spíš já ptát Vás, Hinata-sama´´ řekne Neji a ,,nenápadně´´ mi zahradí cestu.
,,Nemyslete si, že Vás pustím. Nemůžu riskovat, že se Vám něco stane.´´

No tak to je v háji. Nejiho nepřemluvím jen tak. Dobře, pán si o to řekl. Nasadím nejvyšší kalibr!
Odhrnu si vlasy z očí a nasadím výraz štěněte. ,, Neji-kun…PROSÍÍÍÍÍÍM!!!´´
Neji se naštvaně otočí a založí si ruce na prsou. ,,Ne…´´
,,Prosím, bráško…já fakt potřebuju-´´
,, Jestli jenom ceknete o tom, že jsem Vás pustil, tak Vás asi-´´
,,ARIGATO NEJI NEE-SAN!´´ zařvu, ale to už vybíhám bránou na ulici a mizím ve tmě.

----
,,Tumáš další nášup, Naruto!´´řekne stařík a postaví přede mě další Miso ramen. Vezmu si hůlky a chystám se do něj pustit, když vtom uslyším, jak někdo utíká po ulici kolem Ichiraku. Všude se rozléhá pleskání bosých nohou a já prostě musím zjistit, kdo to v tuhle hodinu je.
Zvednu se ze stoličky a opatrně vykouknu. Kolem mě se prořítí dívka, ale v té tmě si nevšimnu, kdo to je. Nedá mi to, jsem strašně zvědavý… musím za ní. Co když se něco stalo…
Otočím se ke staříkovi a poděkuju za jídlo. Na pult mu hodím nějaké peníze a rozběhnu se do temnoty za tou prchající kráskou.

----
Běžím ulicemi Konohy směrem k západní bráně. Neohlížím se, jestli za mnou někdo neběží, nemám čas. Potřebuju si pročistit hlavu a tak mířím na místo, o kterém vím jen já.
Všechen stres a starosti opadnou, když nechám Listovou za sebou a vběhnu do lesa. Mířím dobře známou cestičkou, nezanechávám za sebou žádné stopy.

----
Dívka utíká neuvěřitelně lehce a rychle. Dávám si záležet, aby mě neviděla a udržuji si slušnou vzdálenost. Musím ale být na pozoru, protože nevím, kam běží a může se stát prakticky cokoliv (no dobře, mám strach, že bych se ztratil).

----
Když dorazím na mýtinu, jsem šťastná jako měsíček na hnoji. Tohle je moje nejoblíbenější místo. Na jednom konci mýtiny šumí asi čtyřmetrový vodopád obklopený kvetoucími třešněmi a pár jejích růžových květů každou chvíli spadne na hladinu jezírka pod vodopádem, čeřeného dopadajícími proudy vody. Z jezírka voda pokračuje jako široký potok s křišťálovou vodou, ve které se odráží stříbrné světlo měsíce v úplňku.

Svléknu se. Mikinu a pyžamo odhodím do orosené trávy. Přejdu ke břehu, nohou vyzkouším vodu. Přeskočím na velký plochý kámen uprostřed potoka. Vdechuju ten čerstvý lesní vzduch, poslouchám houkání sov.

----
Jak tak sedím v křoví a dívám se na ni, uvědomuju si, že je mi povědomá. Jen kdyby se natočila obličejem mým směrem.
Když zaregistruju, že se svléká, tiše polknu. Bóže, takový dokonalý tělo!
Musím se dostat blíž. Rozhodnu se obejít mýtinu dokola a zezadu vylézt na skálu tvořící vodopád. Tam navrchu budu mít dokonalý výhled, cheche!

Skála je vlhká a kluzká, ale jde zdolat docela snadno. Když jsem nahoře, jsem donucen lehnout si do chladné vody a skrýt se za výčnělek. Jinde by mě ihned uviděla. Zoufale se snažím najít vhodnější pozici, posunuju se pořád dál a dál…

----
Začnu trénovat.
Koncentruju chakru do dlaní a aktivuji byakugan. Sleduju kapky vody poletující vzduchem. Soustředím se na ně. Začnu bleskově kmitat dlaněmi kolem sebe. Stačí, abych dlaň ke kapce přiblížila a chakrové pole ji odrazí. Snažím se, aby se ani jedna kapka nedotkla mé nahé kůže. Je to neotřelý způsob tréninku Techniky 2000 úderů.

Najednou se ozve přidušený výkřik, následně něco sletí z vodopádu a s obrovským šplíchnutím dopadne do jezírka. Jakmile se osoba se vynoří na hladinu a já ve svitu měsíce spatřím JEHO zlaté vlasy, myslím, že mě asi raní mrtvice.
,,NARUTO-KUN!´´
Poslední, co vnímám je, že se mi podlomí nohy a já dopadnu do ledové vody.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Seyia Seyia | Web | 4. listopadu 2013 v 18:07 | Reagovat

Juhuhů, supr! Scéna s Nejim mě totálně dostala :D Vypadá to veeelmi dobře. Těším se na další díl.
(Bude i dalš díl GaaSaku?)

2 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 4. listopadu 2013 v 18:36 | Reagovat

děeeekuji :*
pokud mi z tý školy nejebne a bude čas,tak druhej díl GaaSaku spatří světlo světa ještě tenhle tejden :-D

3 Seiji Kuran Seiji Kuran | 9. listopadu 2013 v 21:09 | Reagovat

Nice díl těím se na další

4 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 10. listopadu 2013 v 10:45 | Reagovat

arigato gozaimasu!

5 Vikita Vikita | 17. listopadu 2013 v 9:22 | Reagovat

pěknej díl už aby byl další

6 Tayra Tayra | 1. prosince 2013 v 21:58 | Reagovat

Hezkyyyy pokráčko jsem zvedava jak nechceš

7 Jassmine Jassmine | 1. dubna 2014 v 22:18 | Reagovat

Jenom bych chtěla dodat, že nee-san, znamená sestřičko -> Neji-nee-san - setřičko Neji, pro kluka by bylo niisan :-)

8 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 2. dubna 2014 v 16:01 | Reagovat

děkuju, je to starší článek a tehdy jsem toho ještě moc z japonštiny nevěděla :D slibuji, že v aktuálnějších článcích už se to nestane :')

9 Izuki Izuki | 23. července 2015 v 14:47 | Reagovat

Ježiš, ten Neji je vystihlej tak přesně :D  :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama