GaaSaku-Miluji jen sebe 2.část Pro Seiya-chan!!

7. listopadu 2013 v 21:48 | ♥Suki Ashikaga♥ |  GaaSaku povídky
no tak konečně jsem se dokopala k tomuhle :-D
do jednoho komentu Seiya napsala,že se těší na další díl :D a když se jí líbí něco jinýho než yaoi,tak to je co říct :-D
Běžím tmavým lesem. Na tváři mě škrábou větvičky, jako by se po mně sápaly a snažily se mě zadržet. Nemám odvahu se otočit. Jeho stín mě neustále dohání. Zakopávám o jedny zpropadené kořeny stromu a házím takovou hubu, že jsem celá pohmožděná. Vstávám. Utírám krev. Běžím dál. Sípám. Oči jako zahalené v mlze. Nevidím nic. Znova zakopávám. Letím. Tvrdý dopad. Hlava naráží na kámen. Tupá bolest. Stín se přibližuje. Krev teče proudem. Je u mě. Chytá mě za krk. Nemůžu dýchat. Směje se mi do ksichtu.
Uhodí mě do břicha. Plivu krev. Pustí mě a hodí na zem. Strhne ze mě tričko. Chystá se mě znásilnit…
Tenhle hnusnej sen se mi zdá skoro každou noc, pokaždý to samý. Sasuke mě nahání v lese, zbije mě, znásilní. Mám štěstí, že jsem se vzbudila ještě před tím, než tam se mnou začal dělat TO.
S leknutím se posadím a snažím se uklidnit. Srdce mi bije jako splašené a dech mám jako maratonec. Poslední dobou je ten sen čím dál častější. Myslela jsem, že když mě Tsunade pošle na tu misi, že to třeba na chvilku přejde. Kdepak.
Teď teprve si uvědomuju, že vlastně nevim, kde jsem. Cítím pod sebou měkkou postel a pod teplou dekou je mi pěkně teploučko. Moje oči pomalu přivykají světlu deroucího se z okna. Každou vteřinou vidím kolem sebe víc a víc. Naproti mně, na opačném konci hnědě vymalované místnosti, je velká skříň z černého dřeva. Vedle ní je obrovská palma v květináči, která by už fakt nutně potřebovala zalít. Vpravo je velké okno otevřené dokořán, pod kterým se leskne obrovský psací stůl, zaházený štosy map a pomačkaných svitků. U stolu vratce vypadající židle.
Po mé levici jsou místo stěny obrovské posuvné dveře, nádherně malované (pozn. Tyto dveře jsou pro Japonsko typické). Pokoj je zařízený poskromnu, ale to se mi na něm právě líbí.
Dojem na mě udělá ta krásná postel. Je taky z černého dřeva, na čele jsou dokonale vyřezané stromy (samozřejmě, že se mi to líbí, když jsem sama pojmenovaná podle stromu, žejo…). U vytržení jsem taky z těch měkunkejch peřinek a musím uznat, že se mi líbí i ten kluk s rudejma vlasama, co leží vedle mě….
COOŽE?!!
Pak mi to docvakne. Paměť se mi vmžiku vrátí. Mise, Kage-kancl, ta pusa…
Ale proč ležím v jedný posteli s Gaarou?!
Ne že by se mi to nelíbilo, ale tak nějak si nejsem jistá, jestli jsem se s ním v tom rozčarování nevyspala.
Padnu zpátky na polštář a pohroužím se do myšlenek. Když sebou praštím, celá postel se zatřese a kluk spící vedle mě sebou zaškube. A sakra.
Když zvedne hlavu a podívá se na mě svým pohledem rádoby zhulenýho feťáka, místo očiček škvírky a pohled stylu ,Co ty seš zač´, mám co dělat, abych nevyprskla smíchy. Ještě do toho ty rozčepýřený vlasy…No to je gól! To chce fotečku!!
Když se dostatečně probere, promne si unavené oči a usměje se na mě.
,, Dobrý ránko ´´ řekne Gaara a roztáhne pusu od ucha k uchu.
Ten úsměv mě totálně odzbrojí a já nejsem několik vteřin schopna jediného slova. To, jak mě provrtává pohledem, způsobí, že se začnu červenat. Kousnu se do rtu a donutím se aspoň odpovědět.
,, Jo, do-dobré ráno´´ zakoktám a radši se podívám jinam. Pohled modrých očí mě uvádí do rozpaků.
Zajímá mě, jak jsem se dostala do jeho postele. Poslední, co si pamatuju, je, že jsme se líbali v kanclu a pak mám vokno.
Jako by mi Gaara četl myšlenky.
,,Omdlelas, a tak jsem tě vzal k sobě. Nevím, kde je ubytovaný zbytek mediků, o to se stará Temari. Doufám, že nevadí…´´
Uuuf. Myslela jsem, že jsem se na něj hned potom vrhla a vyspala se s ním.
,,Ne, v pohodě…Jsem ráda, že jsem zrovna tady-…Teda ne že bych chtěla-…Noooo…Bože, já nevím, co mám říct!´´
Gaara vyprskne smíchy a bací sebou do peřin. Hlavu si zakryje dekou a snaží se s její pomocí tlumit smích. Musím se taky smát.
Řehtáme se tam jako blázni, dokud nám netečou slzy z očí. Od ustavičného smíchu nás bolej břicha. Oba přestaneme ve stejný okamžik. Díváme se navzájem do očí. On se ke mně pomalu přisune. Na tváři ucítím jeho horký dech. Přivřu oči a těším se na sladkou pusu. Kazekage zrudne a přiblíží se ještě víc. Naše rty od sebe dělí jen pár centimetrů, když vtom…
ŠKYT!
Kurva, zase ta škytavka! Trpím tím odmalička-stačí se jen trochu zasmát a už to jede…
ŠKYT!
Rudovlasý kluk se začne znova hlasitě smát. ,, Pojď, dáme si snídani.´´
Ve vedlejší místnosti, kuchyni, si spolu sedneme ke stolu, vypijeme kafe a sníme pár opečených toustů. Povídáme si. Já mu sděluju, co je nového v Konoze a on mi zase vysvětluje, co obnáší funkce Kazekageho. Co tenhle titul získal, je z něj nový člověk. Začalo mu na ostatních záležet, už není krvelačný maniak.
Po snídani se ho zeptám na koupelnu. Chodba vedoucí z kuchyně, druhé dveře vpravo.
Když na sebe pustím horkou vodu, je mi to neuvěřitelně příjemné. Nechávám si smáčet vlasy i obličej a ve sprše jsem cca 10 minut.
Když se vydrbu zeleným ručníkem, obleču si zpátky oblečení. Vylezu z koupelny a postavím se k zrcadlu na chodbě. Rukama si začnu prohrabovat mokré, pocuchané vlasy, hřeben jsem hledat nechtěla.
,, Sluší ti to ´´řekne Gaara a já si div neucvrknu. Dokázal se ke mně nepozorovaně přiblížit. Chytne mě zezadu okolo pasu, políbí mě na krku a položí si hlavu na mé rameno. Jeho dech mi způsobuje husí kůži.
Otočím se a přitisknu se k němu. Pohladí mě po tváři a usměje se.
Vezme mě do náruče, otočí se a zamíří k ložnici.
Položí mě do peřin a vleze si nade mne. Jednou rukou mu zajedu do rudých vlasů a druhou ho chytnu okolo krku. Když se políbíme, naše jazyky nezahálí a jeden druhému vnikneme do pusy. Gaara mi rukou zajede pod tričko , pohladí mě na nahé kůži a triko mi svlékne. Gaara má na sobě jenom kraťasy, takže ho ani pořádně nemám z čeho vysvléknout.
Když už mám dole i podprsenku, rozhodnu se taky zapojit. Stáhnu Gaarovi kraťasy i se spodkama a položím ho na záda. Uchopím jeho chloubu do ruky a začnu ho stimulovat. Jemu se z úst dere jeden vzdech za druhým.
Chci si penis ještě strčit do pusy, ale než to stihnu, vrhne se na mě on a vmžiku mě zbaví zbytků oblečení. Políbí mě, povalí a hlavu si dá mezi mé roztažené nohy. Brzy ucítím obrovské návaly slasti a klín mi exploduje pod náporem prvního orgasmu.
Gaara nemíní přestat. Svou chloubou se přiblíží k mé jeskyňce, párkrát se žaludem otře o mé stydké pysky a vnikne do mě.
Cítit ho v sobě je neuvěřitelný pocit. To, jak ve mně pulzuje, mě dohání k šílenství. Už se ani nesnažím tlumit výkřiky a vzdechy. Korunu tomu všemu nasadí, když ještě začne osahávat moje obnažená plná prsa a dráždit bradavky.
Po chvíli už se oba zmítáme ve společném orgasmu.

no tak komentujem!!!
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Seyia Seyia | Web | 8. listopadu 2013 v 15:43 | Reagovat

Hej hej! To neměl nikdo vědět a ty to dáš do popisku článku *tváří se uraženě a nenápadně zároveň*. Co si těď o mě lidi pomyslí? :D
Já chci slyšet tenhle Gaarův smích, prosím :D A vidět ho s tím ksichtem po ránu :D No boží.
Škytavka, ně tohle mi nedělejte, tady je jeden celej natěšenej a ona si dovolí škyta. To by se mělo zakázat.
Poslední scénu netřeba komentovat :D A jestli to po mě někdo chce, má smůlu. :P

2 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 8. listopadu 2013 v 16:04 | Reagovat

no tak sorry :-D já nevěděla,že je to úřední tajemství :D ale jinak jsem ráda že se ti to zalíbilo :D

3 Paweru Paweru | 1. listopadu 2014 v 17:22 | Reagovat

Já jsem zastánce Gaahina ale tadle povídka je taky pěkná :)

4 Hentai no kame Hentai no kame | Web | 8. listopadu 2014 v 20:58 | Reagovat

fakt dobré a to neznášam pár GaaSaku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama