Akatsuki yaoi series- díl druhý-SasoHida

22. listopadu 2013 v 22:46 | ♥Suki Ashikaga♥ |  Yaoi povídky :-*
druhýýýýý!!!! je výkend,takže mám čas na psaní :)Díl druhý - SasoHida

Bolest.
Krev.
Extáze.


Tři jednoduchá a pitomá slova, která pro mě mají obrovský význam.
Bolest-nejnádhernější pocit na světě.
Krev-z té červené mi přechází oči. Není nic lepšího, než když z mé oběti srší proudem.
Extáze-to, co zažívám při zabíjení sebe sama.
A přese všechno nezemřu…


Zrovna bylo jaro. Těsně po ukončení sezení s Peinem jsme se všichni odebrali do odpočinkové jeskyně, kde jsou pro každého člena připravené postele a kde se odehrává veškerý náš společenský život. Nebo to, co společenský život aspoň trochu připomíná.
Tím ,,všichni" jsem myslel všichni kromě Itachiho a Deidary. Hmm, už jsou venku pěkně dlouho…


Rudovlasý Sasori se z ničeho nic zvedl z postele a odkráčel do temnoty, hlouběji do bludiště jeskyní.
Jsem od přírody zvědavý, a tak mi to nedalo a vydal jsem se nenápadně za ním. Všiml jsem si Zetsuova vševědoucího šklebu. Mrkl na mě, postavil se a přešel ke mně. Nahnul se mi k uchu a mně na krk dopadl jeho ledový dech.
,,Snažte se moc nehulákat…"
Nepobral jsem, co tím myslel. A ani jsem to nebral nějak moc vážně. Oh Jashine, vždyť je to jen debilní Aloe vera s nohama!


Kráčel jsem daleko za Sasorim tmavou chodbou, do sandálů mi tekla voda a zebaly mě prsty u nohou. Nevěděl jsem, co tam chtěl, ale byl jsem odhodlaný to za každou cenu zjistit. Snažil jsem se našlapovat opatrně a u toho naslouchat jeho krokům.
Ty náhle ustaly. Nasadil jsem svižnou chůzi, pak klus, nakonec jsem běžel sprintem. Co když se mu něco stalo? Byla v podlaze chodby puklina a on se propadl do hlubin? Sežrala ho nějaká potvora? Nevěděl jsem, proč se o něj strachuju, ale srdce(pokud nějaké mám) mě nutilo jít tam a přesvědčit se, že je v pohodě.


K uším mi doléhalo mocné dunění vody. Ty zvuky byly čím dál hlasitější. Do plic mi proudil studený vzduch, ze kterého byla cítit příjemná svěžest. Vstoupil jsem do obří jeskyně s dírou ve stropě, kudy sem proudilo teplé sluneční světlo.
Zlaté paprsky dopadaly na krápníkový vodopád vprostřed jeskyně, který se díky tomu třpytil jako diamant. Křišťálová voda padala z výšky asi pět metrů do jezírka s ohlušujícím hřměním a její krůpěje vytvářely po jeskyni mlžný opar.
Všude kolem se leskly stalagmity a stalaktity, od těch milimetrových až po ty s úctyhodným vzrůstem. Když jsem pohlédl nahoru, srdce mi doslova spadlo do kalhot-přímo nade mnou visel obrovský stalaktit s pěkně ostrým hrotem…!


Ztěžka jsem polkl a odtrhl oči od toho ,,Damoklova meče´´ nad mou hlavou. Vydal jsem se směrem k tomu impozantnímu vodnímu dílu, abych se podíval zblízka, celé mě to fascinovalo. Ten lesk, to pleskání…. A ty klapavé zvuky……
Klapavé zvuky?!
Klap, Klap-cvak…


Přede mnou, na kameni, seděl Sasori a hrabal se v nějaké loutce. Hbitými prsty upravil kloub a z ukazováčku vypustil chakrové vlákno. Zahýbal jím a očekával, že noha loutky se pohne taky. Nic. Vlákno přetrhl, popadl loutku a vší silou jí hodil rovnou do jezírka pod vodopádem, jen to žbluňklo.Popadl se oběma rukama za hlavu.
,,Kurva! Proč se to zas….!!"


Po špičkách jsem přešel k němu a posadil se hned vedle. Byl tak pohroužený do myšlenek a nadávek, že si mě vůbec nevšiml. Musel jsem zlehka ,,zakašlat", aby mě vůbec zaregistroval.


Podíval se na mě skrz prsty. Když zjistil, že jsem to já, stáhl si ruce z obličeje a zašklebil se.
,,Co tu chceš, Hidane…?"
No, tak to ani já sám nevěděl. Co jsem mu měl odpovědět?
,,Jen mě zajímalo, kam ses vypařil. A navíc, komu by se chtělo zůstávat se zbytkem v tý jeskyni a válet se na postelích…"


Sasori se uchechtl.
,,Jo, to máš recht. Konan si skládá vlaštovky, Pein jenom sedí v koutě, Kisame líbá Samehadu…Tobi furt jen spí, Deidara a Itachi se kamsi vypařili, Kakuzu počítá drobné….A Zetsu…Ten se pokouší spářit s plesnivým mechem na zdi! Totální banda dementů-proto jsem taky potřeboval chvilku klid…"


Hm…zajímalo mě, co si myslí o mně?!
,,Sa-Sasori…A na mě máš jakej názor?"


Ta otázka ho zaskočila, protože se na mě podíval svýma udivenýma hnědýma očima. Zdá se mi to, nebo se začervenal?


,,Noooo…Hidane, musím se přiznat…..že mi nevadíš!"
No tak tuhle odpověď jsem nečekal!


Naklonil jsem se k němu a vyvalil na něj bulvy. Jeho obličej byl jenom pár centimetrů od mýho. Nasadil jsem drsňáckej výraz a čuměl mu přímo do očí.
Chudák byl najednou celej rudej!
,,Co to jako znamená? Že ti ,,nevadim"?"


Rudovlasý loutkař nevěděl, kam by se díval, protože celé jeho zorné pole zabíral můj ksicht. Ze všech sil se snažil, aby se mi nemusel dívat do očí.
Odpovědi jsem se nedočkal. No tak nezbývá mi nic jinýho, než…


,,Takže…ti nevadí, když udělám tohle…?"
Nahnul jsem se k němu a políbil ho ještě dřív, než stihl zareagovat a odtáhnout se.
K mému překvapení mě popadl a svalil na sebe. No hochu, jak chceš!
Jazykem jsem mu vjel mezi zuby a našel ten jeho. Líbali jsme se několik minut, dokud jsme nelapali po dechu.
Odlepil jsem se od něj a začal z něj strhávat oblečení. Pozoroval mě vykulenýma očima, zatímco mu tvář rudla vzrušením. Shodil jsem ze sebe Akatsuki plášť a Sasorimu se nasytl pohled na mé břišní svalstvo. Když jsem si sundal i kalhoty a on uviděl mou obnaženou chloubu, dychtivě se kousl do rtu.


Sasori si klekl na všechny čtyři. Já do něj okamžitě vnořil prst a pohyboval s ním. Začal vykřikovat a kňučet, a to jsem mu zatím ještě nic moc neudělal.
Já už byl taky pěkně vzrušený, nevydržel jsem to a rychle se přiblížil penisem k jeho vstupu. Když jsem ho do něj zasunul, zaskučel bolestí. Mě to nezajímalo. Začal jsem přirážet, udržoval rytmus a pomalu zrychloval. Za chvíli jsem už kmital tělem jako o život a křičel jako nikdy předtím.


Jeho už to asi tolik nebolelo, protože vzdychal blahem. Za pár chvil vyvrcholil a zem pokryla bílá sprška. Já stále ještě přirážel.


Konečně jsem v penisu ucítil tlak a za výkřiku se mé tělo ponořilo do neskutečného orgasmu.
Vystoupil jsem z něj, oblékl se a zmizel v chodbě. Sasori usnul. Nechtěl jsem, aby nastydl, a tak jsem ho řádně přikryl jeho pláštěm.


Pořád ještě nevím, co si o tom mám myslet. Jediné, co můžu s jistotou říct, je, že se mi to líbilo…Hm, asi mi už hráblo…

komentíkyyyyy!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jaký ,,perverzní žánr´´ se vám nejvíc líbí?

Hentai
Yaoi
Yuri
Shounen-ai
Shoujo-ai

Komentáře

1 Seiya Seiya | E-mail | Web | 22. listopadu 2013 v 23:17 | Reagovat

Spářit se s plesnivím mechem xD Ty mě zabiješ! Já se snažím být nenápadná dělat že spím a pak chytnu takovej výtlem :D
Moc krásná povídka, škoda jen že yaoi část byla tak krátká (zvrhlík jako já nená nikdy dost. Zvrhlej poustevník byl asi můj strejda :D)

2 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 23. listopadu 2013 v 11:22 | Reagovat

tak musela jsem to opepřit, né? :-D
děkuju za pochválení :*

3 Panthera1 Panthera1 | 23. listopadu 2013 v 22:44 | Reagovat

Zajímavá povídky...Hidanova ichforma to jsem ještě nečetla...a to jsem si myslela, že jsem četla všechno...pěkné jen tak dál... :-D

4 Naomi Naomi | E-mail | 1. června 2014 v 17:24 | Reagovat

Hej tak to bylo mooooooc hezký. Tohle je první povídka,která má za pár hidana a sasoriho.Fakt moc hezký. :-D

5 Aikawa-chan Aikawa-chan | Web | 15. ledna 2015 v 13:44 | Reagovat

Tvl, tak tohle bylo o život :D opravdu super povídka, to musím uznat (y)

6 Suzune Suzune | 18. března 2016 v 17:20 | Reagovat

Zrovna jsem tenhle blog objevila a jelikož jsem hroznej yaoi úchyl, tak se mi okamžitě zalíbil! Máš talent na psaní a taky super fantazii. Díky za super povídku (mimochodem kombinace slov 'pomalu zrychloval' je dost zajímavá XD).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama