Naru+Saku+Sasu Těžká rozhodnutí 7.část

30. října 2013 v 17:21 | Suki Ashikaga |  Naru+Sasu+Saku povídky
no další díl je tady,troška sexu tam je :D aby se neřeklo
po delší přestávce jsem zase něco napsala :-D

Naruto
Když se probudím,je už tma.Na obloze visí kulatý měsíc a osvětluje celou krajinu mdlým světlem. Hodím letmý pohled na zářivá souhvězdí nade mnou. Myšlenkami zabloudím do minulosti,kdy byl tým 7 ještě po hromadě.Ty časy,kdy jsme se společně smáli,pomáhali si a v neposlední řadě spolu plnili mise.Všechno bylo dokonalý a kdyby mi tehdy někdo řekl,že se ,,Náš malej dokonalej svět´´ rozpadne,vysmál bych se mu do ksichtu. Nikdy by mě nenapadlo,že Sasuke zvlčí…na druhou stranu,kdyby Uchiha zůstal v Konoze,Sakura-chan by asi pořád byla zamilovaná do něj a nikdy by mezi náma nemohlo proběhnou To.Myslím na ni.Na nejí nádherné vlasy,hřejivý úsměv,veselé oči.Sere mě,že ji má v prackách ten slizkej hnusák…
Vstanu,prohrábnu si vlasy a upravím brašnu na kunaie.Musím dál pokračovat v hledání.Seberu sílu,co mi ještě zbyla a odrazím se z větve,na které jsem spal.Doskočím na sousední strom a musím se zastavit.Je mi zle.Nejedl jsem od té doby,co jsem se vydal ji hledat.Pár vteřin ještě vdechuju čerstvý lesní vzduch a pak pokračuju.Na nějaké jídlo nemám čas.
Sasuke
Proč jenom musí vypadat ta úžasně?!
Tím,jak se u stolu natřásala,mě vyprovokovala.Prostě už jsem to nevydržel,zatlačil ji ke zdi a začal ji líbat.Prostě jsem si bral,co je moje.A řeknu vám na rovinu-líbí se mi to!
Naruto
Cítím tady něco zlýho.Tahle část lesa je snad prosycená zlem.Tahleta chakra…SASUKE!Do krve se mi nahrne adrenalin a já rychle mířím po stopě za tím zmetkem.Dostanu tě!Zabiju tě,to ti přísahám…Jako že se jmenuju….
,,NARUTO!´´
Hrknu sebou a otočím se za výkřikem.
Tam,za mými zády,se objeví Shikamaru s Kakashim.Nevím,co mám dělat: mám být rád,že mi přišli na pomoc, nebo jim nadat,že je to moc nebezpečné a že chci Sasukeho zlikvidovat sám?
Shikamaru je od pohledu unavený.Asi za mnou běželi nonstop.Nejsem rád,že jsou tady.,,Co tady chcete?!´´rozkřičím se na ně.Nechci,aby se jim něco stalo,Sasuke je nebezpečný.
,,To bychom se měli ptát spíš my!Jak si to jako představuješ?!Měl jsi nejdřív podat hlášení…dostal bys misi a tým ninjů!´´řve na mě Shikamaru a Kakashi mu přikyvuje.
,,Nechci,aby mi někdo pomáhal!Zvládl bych ho oddělat sám!´´nedbám na jeho výtky,otočím se a co nejrychleji se vydám pryč od nich.Chci jim utéct,aby mě nechytli a nedovlekli zpět do Konohy.
Slyším,jak za mnou sensei volá.,,NARUTO! Dej pozor! A zachraň Sakuruuuuu!!!´´
Pak už ke mně dolehne jen Shikův hlas:,,Ale Kakashi-sensei! Proč ho jen tak necháte….´´Zbytek už byl jen jako šumění listí.
Nohy mě bolí jako prase.Tyhle sandály nejsou nějak pohodlné,ale my ninjové nic jiného ani nenosíme.A já ani nemám peníze,abych je rozhazoval za boty.
Sakura
Líbá mě hrubě,ale mně se to líbí.Chytnu ho okolo krku.V hlavě mám prázdno,kromě nás dvou nic jiného neexistuje.Pak mě z ničeho nic popadne pod koleny a kolem ramen a díky své úžasné rychlosti nás dopraví do pokoje,aniž by na vteřinku odpojil svoje rty od mých.

,,Aaaach!´´Chodbou se nesou naše vzdychy a ani jeden se je nepokouší držet na uzdě.Stojím v předklonu,držím se čela rozvrzané postele,zatímco Sasuke mě drží za boky a zezadu do mě tvrdě přiráží.Po hrudi mu stéká pot,následek divoké předehry,při níž jsme zlíbali snad každý centimetr našich těl.Hlava mi vybuchuje pod nápory orgasmů,extáze a nekonečného štěstí smíchaného s vášní.Proniká do mě hluboko,penis vráží pod různými úhly do mé jeskyňky a nedokáže si představit,jakou úžasnou slast mi to způsobuje.
Zatímco se mi zrychlí tep vlivem prudkého orgasmu,Sasuke do mě vyvrcholí.Pak svou chloubu vytáhne,otočíme k sobě a znova mě políbí.
,,Bylas úžasná…´´

není to moc dlouhý...ale i tak dobrý,ne?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Seiya Seiya | Web | 30. října 2013 v 18:04 | Reagovat

Před 36 minutami, asi můj rekord :D Typickej Naruto, jde na vlastní pěst a jen tak se nevzdá. Byl tam Shikamaru! Jaj, super, super super! A jak byl starostlivej a naštvanej zárověň (moje představy ignorujte). Hehe, a konec no brutální. Sasuke se nezdá, i když... No polohu zvolil pěknou :D

2 Seiya Seiya | Web | 30. října 2013 v 18:08 | Reagovat

[1]: Hej, já nemám mít tancující NaruSasu :D

3 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 30. října 2013 v 18:18 | Reagovat

:D co,menší ERROR systému? :-D
děkuji za pochvalu!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama