Naru+Saku+Sasu Těžká rozhodnutí 6.část

10. října 2013 v 21:36 | Suki Ashikaga |  Naru+Sasu+Saku povídky
no tak další díl je tu!
není to teď bohužel žádný ero,takže příště.....gomenasai....
Sakura

Když se ráno probudím,nikdo už vedle mě neleží.Posadím se a uvědomím si,že je tu o něco víc světla než předtím.Z puklin ve stropě na zem dopadají tenké proužky světla.
Rozhlédnu se kolem sebe hledajíc své oblečení.Leží na podlaze vedle postele.Rychle vylezu zpod deky a obleču se.Velké ušmourané zrcadlo ,vsazené do dveří skříně,mi alespoň trochu poskytlo náhled na můj zevnějšek.Rukou si prohrábnu vlasy a utřu si tvář černou od nějakých sazí.
Po rychlé úpravě přejdu ke dveřím.Ani mě nepřekvapí,že jsou zamčené.Otočím se na patě a zamířím zpět k posteli.Tam si sednu na zadek a začnu hledět do blba.K uším mi doléhá tlumený ptačí zpěv,pronikající skrz pukliny.Jak dlouho už tu jsem?Kolik je dnes hodin?A ta nejdůležitější otázka: Co asi dělá Naruto…….?

Naruto

Jsem na cestě už několik hodin.Běžel jsem krajinou beze jména celou noc bez přestávky(no dobře,není to ,,krajina beze jména´´,ale já měl ze zeměpisu za čtyři,takže…..).Celou tu dobu jsem nonstop v sennin módu,sleduju jeho stopu díky schopnosti vycítit chakru.
Ještě než jsem odešel,hodil jsem v Kage-kanclu na stůl vzkaz pro bábi Tsunade.

Babčo Tsunade,
Od této chvíle jsem dočasně mimo Konohu.Stala se totiž strašná věc-unesli Sakuru-chan!Obávám se,že únoscem není nikdo jiný než Sasuke Uchiha.Jdu najít Sakuru a pokud budu muset,zabiju Sasukeho vlastníma rukama.
PS: Neposílejte mi na pomoc žádné podpůrné týmy nebo nedej bože Anbu.Zvládnu to sám.
Naruto Uzumaki

Nic delšího napsat jsem nemohl,rozhodně nemám čas na rozhazování.Mám strach,aby už pro Sakuru-chan nebylo pozdě.
Skáču z větve na větev a očima propátrávám každý stín.Ta jeho posraná chakra je cítit čím dál silněji.Musím být už blízko…Při pomyšlení na to,že zase uvidím ten jeho podělanej ksicht,mi tvář zahalí zuřivý škleb a ruce se mi pevně setnou v pěst.Těším se až mu ten ciferník rozmlátím na sračku…!

Sakura

Naruto musí být strašně nešťastný.Nevím,co si o mě myslí,ale napadají mě ty nejhorší scénáře.
1.Naruto se vzbudí a začne mě hledat po bytě.Nenajde žádné moje oblečení,nic.Pak uslyší rámus z obýváku.Oddychne si a rozběhne se za mnou.Naivně si myslí,že mu chystám snídani.Jediné,co v místnosti dělá rachot,nejsem já,ale otevřené okno.Naruto nemůže uvěřit tomu,že jsem odešla a nadává sám sobě,že se ke mně měl chovat líp a že v noci toho ze sebe mohl dostat mnohem víc…
2.Naruto propátrá byt,nenajde mě a začne si nadávat,proč se vlastně zapletl s takovou štětkou,jako je ta mrcha Haruno.Rozběhne se do ložnice,popadne peřiny vonící mým třešňovým šamponem,vyběhne do obýváku a za křiku Nenávidím tě a Už tě nechci nikdy vidět je vyháže z okna.
Tak nějak bych mohla pokračovat do haleluja,ale z myšlenek mě vynoří cvaknutí klíče v zámku.
Dveře se pomalu otevřou a do pokoje vtrhne jasné světlo.Musím si přikrýt oči rukou,než si opět přivyknu na plné denní světlo.Sasuke stojící na prahu se na mě dívá tím svým nadřazeným samolibým pohledem a jak vstanu z postele a pomalu zamířím k němu,zhlédne si mě od hlavy až k patě.
,,Snídaně.Pojď za mnou,na nic se neptej a buď zticha.´´řekne mi a vydá se pryč chodbou.Mně nezbývá nic jiného než jít za ním.Mám hlad jak sviňa :D
Sasuke jde pár metrů přede mnou.Nevšímá si mě.Já se zatím rozhlížím kolem sebe-chodba má hodně oken,kudy sem pronikají teplé sluneční paprsky.Krajinu kolem nepoznávám.
Dorazíme k obrovským dvoukřídlým dveřím.Sasuke do nich zatlačí a ony se otevřou.Za nimi se rozprostírá docela velká místnost se dvěma malými okny,jedním velkým stolem asi pro deset lidí a pár židlemi.V rohu je pult s příbory a talíři.Bože,kde to jsme?V nějaké restauraci?!
Sasuke se posadí na kraj stolu a já naproti němu.Nevidím tu kolem žádné jídlo(leda bychom měli jíst ten černý děravý ubrus,co je na stole) a už se na to chystám zeptat,když v tom Sasuke zničeho nic zvedne pěst a třikrát hlasitě zabuší do stolu.
Do místnosti vejde nějaká osoba nesoucí tác s jídlem.O podlahu zařinčí kov,to jak za sebou záhne řetěz od těžkých železných pout,které mu svazují nohy.Když přede mě položí talíř s rýží a kachním masem,všimnu si,že to normální člověk není.Celé tělo má pokryté žlutozelenými hadími šupinami.Sleduji ho,jak vychází z místnosti,oděn do roztrhaných šatů.
Otočím se nazpět k Uchihovi.,,Sasuke,kdo-´´
,,Neříkal jsem ti,že máš držet hubu?!!´´zařve na mě hrubě a já leknutím nadskočím.Po chvíli se uklidní.,,No,to byl jeden z mnoha tisíců idí,na kterých Orochimaru dělá pokusy.Tady tomuhle implantoval hadí gen….´´kývne hlavou směrem k osobě mizející za rohem.Bože,jak může být někdo tak nelidský…No,nějak mě přešla chuť na to jídlo….
,,Pro-promiň Sa-Sasuke,já už nějak nemám h-hlad ´´řeknu mu a zvednu se od stolu.Nenápadně ale popadnu kus pečiva a strčím si ho do kapsy.Na horší časy.
Sasuke vstane taky.Přejde směrem ke mně a zle se na mě podívá.Popadne mě za zápěstí a začne mě tlačit ke zdi jídelny.Nevím,co chce dělat,ale odporovat mu je marné.Proto radši dál mlčím a couvám.Zastavím se až o studenou stěnu.Sasuke mi zdvihne ruce nad hlavu a přitlačí je ke stěně.Skloní obličej k mému a políbí mě.

Naruto

Myslím,že jsem už blízko.Ale jsem neskutečně unavený.Zastavím,sednu si na jednu širokou větev a opřu se o kmen stromu.Na chvilku si odpočinu a budu pokračovat.Víčka jako by najednou vážila snad tunu,oči se mi okamžitě zavřou.
Najdu tě ,Sak,už brzo….

komenty
:*
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tickle Tykev Tickle Tykev | 11. října 2013 v 16:37 | Reagovat

:D Pěkný díl :3 Doufám že se vyplní Narutova slova :3

2 Seyia Seyia | Web | 11. října 2013 v 16:59 | Reagovat

Pěkná kapitolka, toková trošku oddechová. Ty mám ráda :)
Hele, nechceš mě naučit dělat vtípky v povídkách? Páč to mi vůbec nejde, zato u tvích se dost směju ;)třeba tohle :D - a že v noci toho ze sebe mohl dostat mnohem víc…

3 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 11. října 2013 v 19:05 | Reagovat

no já ani nevím,jak tam ty vtipy dělám :D prostě píšu a píšu a pak mě něco napadne-tak to tam napíšu,přečtu si to a začnu se chlámat :-D takže potom tam prostě hodím smajla,kdyby někomu nedošlo,že je to vtipný :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama