Naru+Saku+Sasu Těžká rozhodnutí 3.část

9. září 2013 v 21:13 | Suki Ashikaga |  Naru+Sasu+Saku povídky
tak je tady další
nic moc,no :D ale příště to bude fakt.......ehm....krutý no :D hard hentai :*
i tak se to dá číst,koment!
Sasuke

Mokrými prsty jemně strčím do pootevřeného okna a tiše slezu z parapetu.Dám si pozor,abych nebyl slyšet a opatrně došlápnu na plovoucí podlahu.V místnosti je tma a prázdno,ale já moc dobře vím,kde hledat.Opatrně našlapuji přes obývák a pomalu se posouvám k otevřeným dveřím do Narutovy ložnice.

Vejdu.Mé uši zaregistrují tiché oddechování.To je určitě ONA….

Do toho zahřmí mocné zachrápání.Nemusím ani hádat,kdo by to mohl být….

Po špičkách přejdu k posteli.V té tmě skoro nic nevidím,a tak to zkusím jinak.Nahnu se k osobě ležící na té straně postele,u které stojím,a jemně vdechnu tu vůni/smrad.To,co můj nos cítí,mě utvrzuje v tom,že TOHLE rozhodně není nějakej smrdutej parchant.Ta vůně třešní je nezaměnitelná.

Konečky prstů lehce přejedu po jejím těle,abych se přesvědčil,že má na sobě něco(cokoliv) oblečeného.Nechci,aby mi cestou nastydla.Podle hmatu soudím,že má své normální šaty.V těch jí zima nebude,ulevím si v duchu.

Vsunu své ruce pod její krk a kolena.Tiše ji zvednu z peřin a modlím se,aby se neprobudila.Je lehká jako peříčko.Cítím její teplo na své hrudi,tisknu ji k sobě.Skryju ji pod svůj teplý dlouhý plášť,jak jen to jde.Otočím se na patě a chvátám k otevřenému oknu.Pokud se teď jeden z nich probudí,bude všechna snaha v hajzlu…!

Lehce prolezu oknem a tak,aby mě nikdo neviděl,sprintuju po střechách pryč z té zpropadené Konohy…


Sakura


Nevím,jestli se mi to jen zdá,ale cítím,jak mi chladný noční vítr cuchá vlasy.Cítím,jak mě něčí ruce tisknou k horoucímu tělu neznámého muže.

Naruto nechal nejspíš otevřené okno a teď dovnitř táhne.Asi jsem se třásla,a tak se ke mně tulí,aby mě zahřál.Je tak sladký….


Sasuke


Uf,Sakura se nezdá.Je docela těžká…bolí mě ruce.Už pomalu svítá a já dál utíkám s ní v náručí směrem k úkrytu.Už jen asi kilometr.Prosím,ať se neprobudí….

Po pár minutách konečně vcházím do temného tunelu,na jehož konci je naše skrýš.Dlouhou chodbou se rozléhají mé kroky a pochodně na zdech hází na strop děsivé stíny.

Jsem zvědavý,co mi řekne Suigetsu.V hlavě se mi vynoří jeho hlas.,,Bože,Sasuke!Co sis to sem dotáhnul za pindu?!Copak JÁ ti nestačím?Jestli si potřebuješ….ehm….zaskotačit,stačí říct….´´


Konečně dorazím ke svému pokoji.Otevřu dveře,vstoupím a zase za sebou zavřu.Klíček cvakne v zámku.

Mám tu jen skromný nábytek,ale stačí mi to.Život v luxusu,to není nic pro mě.Velká skříň,stůl,dvě židle,postel,knihovnička a police s hromadou zaprášených svitků.Nic víc.

Přejdu k opačnému konci místnosti a položím ji na postel.Je tu tma jako v hrobě,ale já tu chodil potmě už snad milionkrát,znám tu každičký cenťák.Na stole zapálím lampu a pokojem se rozlije hřejivé,teplé světlo.Pohled mi padne na Sakuru,stále spí a vnadný hrudník se jí každou chvíli pomalu zvedá.Svléknu si plášť a hodím ho na židli.Ledové nohy osvobodím ze sandálů.Levou rukou si prohrábnu mokré vlasy a druhou si otřu orosené čelo.

Stále sleduji spící růžovlásku.Koutky úst se mi zvednou do potěšeného úšklebku.

Ne ne,Naruto….Ona ti nepatří.Nikdy nebude.Teď…je v mé moci……

Přejdu k ní a sehnu se k jejímu uchu.Cítím,jak mě její vlasy šimrají pod nosem.

,,Pssst,Sakuro…..teď ještě sladce spi……těším se,až se probudíš.Vezmu si to,co mi patří.Zahrnu tě polibky a nikdo mi tě už nevezme.Ale musím se ujistit,že mi nikam neutečeš,krásko….´´tiše šeptám,zatímco sahám pod postel pro staré tlusté lano…
koooooment!!!!!

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama