ShikaTema-Slečinka s vějířem(jednorázovka)

23. srpna 2013 v 23:37 | Suki Ashikaga |  ShikaTema povídky
Tááák....sedím u notebooku a hryžu do rohlíku se šunkou.Musíš psát,musíš,musíš,musíš.....
Dneska jsem upe grogy!Kolem třetí vypadnu ven a vrátím se až skoro v osm....Venek s Iris a Winem je někdy děsně náročný... :D ale nej!!!! Iris do mě neustále hustí ,,A kdy už napíšeš to ShikaTema??????!!!´´

Teďka trošku k tý povídce---Shikamaru dostane misi-musí do písečné...Jedinečná příležitost skáknout za Temari
EROTICKÁ POVÍDKA

To je vopruz....
Sedím na verandě našeho domu a čumím na oblohu.Sluneční paprsky mi smaží obličej a já se snažím aspoň trochu zaostřit na mraky plující nade mnou.Rád je pozoruju.Vím,co chceš říct-Seš línej jako veš...Jo,jsem línej,klidně to přiznám...Možná,že bych neseděl věčně na zadku a nehrál sám se sebou Shogi.....kdybu tu se mnou byla.
,,Hej,Shikamaru...´´řekne táta a vleze za mnou na verandu.Ah,zase mi chce dávat nějakou přednášku?O čem to bude tentokrát, ,Na ženský se vy*er,jsou jenom na to jedno´ nebo pro změnu něco jako ,Už jsi se někdy s nějakou....no,ehm...´ ?????!!!!!!!!!
Zakroutím očima,aniž bych věděl,co mi vlastně chce.Zvednu se z tureckého sedu a přejdu ke kraji verandy.Tam se posadím na trám a spustím nohy dolů.Pravou nohu lehce rozhoupu a užívám si jemné šimrání svěží letní trávy.
,,Mám pro tebe vzkaz od Tsunade´´pokračoval otec a konečně si získá mou pozornost.Levou rukou si prohrábnu vlasy ,které mám jako vždy svázané do ohonu.,,A co po mě chce?´´zeptám se ho dívajíc se do jeho očí,stejných jako ty moje.
,,Má pro tebe misi....Kazekage z Písečné ji požádal,jestli by mu neposlala nějakou posilu,které to pálí...našli nějaké staré Madarovy plány,ovšem zakódované....Ptal se také,jestli by to nemohl být Nara Shikamaru,pokud teda zrovna nemá žádnou misi.Jsi zrovna volný,takže to Tsunade přijala.Máš hned vyrazit´´odpoví on,otočí se ke mě zády a zmizí v domě.
Já se odeberu do svého pokoje,abych si sbalil věci.Ze skříně vytáhnu velký hnědý ruksak a hážu do něj,co budu potřebovat.Oblečení,jídlo na cestu,zbraně.Jsem rád,že na misi jdu sám,aspoň mě nebude nikdo brzdit.Podívám se do zrcadla.Pomalu si zapnu ninja vestu a kolem pravého stehna obmotám obvaz,jako obvykle.Popadnu ruksak a pomalu procházím domem k hlavním dveřím.O to,abych se rozloučil s rodiči,nemám zájem.
Když se tak toulám ulicemi Konohy,cítím,jak mě ten těžký batoh táhne k zemi.Musím si pospíšit,s takovou tam nedojdu ani do příštího týdne.Pokud si pospíším,večer budu ve Skryté Písečné!!!
Z chůze přejdu do lehkého klusu.Kolemjdoucí na mě hledí jako na blázna,který se řítí Konohou a na zádech se mu třese rachotící batoh nacpaný vším možným.Bohužel jdu na misi sám,takže všechno potřebné musím nést na svých zádech jen já.Nehledím na to,že mi po čele stékají kapičky potu.Prostě valím dál.Když dorazím za brány Listové,všechna tíha batohu jaksi opadne a mě připadá,jako bych už nic nenesl.
Jsem rád,že vypadnu.Nevím sice,jak dlouho tam budu,ale i sebemenší odpočinek od všedních starostí uvnitř Listové mi udělá dobře.Rukávem si otřu zpocené čelo.Rozběhnu se a jako pravý ninja se odrazím do korun okolních stromů.Chůze po té cestě pro ninju není nějak moc bezpečná.Užívám si pocit,že jsem jako opice a dál pokračuju z větve na větev směrem k Písečné.
Když na obzoru uvidím poušť,už můžou být asi tři hodiny odpoledne.Celý den pokračuju bez přestávky.Ještě asi tak hodinu a budu u cíle.Nemůžu se dočkat,až ji znova uvidím....
Po úmorném běhu pouští konečně stanu před Vesnicí Skrytou v písku.Konečně.Spokojeně vejdu do ulic a rozhlížím se.Líbí se mi tu.Těkám očima ze strany na stranu v naději,že ji někde uvidím.Nic.
Vydám se svižným krokem k sídlu Kazekageho.Musím ohlásit svůj příchod.Vstoupím do obrovské budovy a začnu stoupat po točitém schodišti směrem ke kageho kanclu.Schody ústí do dlouhé chodby se spoustou oken a mramorovou podlahou.Kráčím k obrovským dubovým dveřím s modrým nápisem
K
A
Z
E
K
A
G
E

Sevřu ruku v pěst a lehce zabouchám.Zpoza dveří se ozve známý hlas.,,Pojď dál,Shikamaru´´.Nevím,jak mohl vědět,že jsem to já,ale nechávám to plavat a vejdu.Pohled mi padne na Gaaru sedícího za velkým pracovním stolem.To,že je jedním z pěti Kage,je pro všechny nezvyk.
,,Posaď se,prosím...´´řekne a pokyne hlavou s ohnivými vlasy směrem k židli stojící u stolu.
,,Zdravím vás,Kazekage´´promluvím já,zatímco si sedám.Aaaah,to je úleva,jen tak si hačnout :D
,,Ale no ták,Shikamaru,zanechme formalit.Víš přece moc dobře,jak se jmenuju.´´podívá se na mě těma svýma mývalíma očima Gaara a zazubí se.Od té doby,co už není jinchuurikim,je z něj nový člověk.Teď je z něj milý, veselý a starostlivý shinobi.
,,Oukej,Gaaro´´zakřením se na něj na oplátku.
,,Dobrá,teď k věci....doufal jsem,že nebudeš mít žádnou misi a nechal pro tebe poslat.Nechtěl jsem ale,abys tady něco luštil´´začne .Předkloní se a lokty si opře o stůl.,,To vše byla jenom záminka k tomu,abych tě dostal sem....Já totiž....Mám vážné obavy o sestru...
Vyvalím na něj oči.,,Gaaro,co se stalo?!Je v pořádku?´´Těď už stojím a řvu na Gaaru jako smyslů zbavený.Ne,ne,ne,ne!Prosím,ať je v pořádku!
Gaara taky vstane.Chytne mě za ramena a zatlačí mě zpět na židli.
,,Uklidni se,je v pohodě....´´
,,Uuuuf!Proč mě tak děsíš?´´heknu a spadne mi kámen ze srdce.
Gaara se na mě ještě jednou podívá a když se jistí,že jsem OK,znova se posadí.
Nasadí vážný výraz.,,Nech mě domluvit,prosím.Ne,nic jí není,ovšem psychicky je na to velmi zle.´´´
,,Co tím myslíš?´´dívám se na něj s nechápavým pohledem.
,,No,skoro nevyleze z domu.Nemluví.Nespí.Nejí ani nepije.Mám o ni starost.Je totálně na dně.Když jsem na ni promluvil,jenom drmolila něco jako ,Zapoměl na mě.Nechce mě.Neuvidím ho už nikdy´ a tak dále.Nevíš o to náhodou něco?´´začne mě propalovat pohledem.
Naskakuje mi z něj husí kůže a cítím,jak mi tvář polévá ruměnec.
,,Vím,že jste od sebe dost daleko,ale teď je toho na ni příliš.Ona tě vážně potřebuje!Z vašeho vztahu jsem dřív nebyl nějak moc nadšený,přece jen,oba jste z jiné vesnice,ale uvědomil jsem si,co pro ni znamenáš.Chci,aby má sestra byla šťastná.Běž.Běž za ní.Udělej jí radost.Jinak to s ní vypadá ble.....´´nestihne doříct Gaara,neboť já už se řítím z budovy ven. ,,....-dě...´´vysloví poslední slabiku Gaara,avšak už jen sám pro sebe.
Běžím neuvěřitelnou rychlostí.Tahle jsem ještě nesprintoval.Je to možná tím,že jsem se právě dověděl,že mě má láska potřebuje.Cítím,jak mě v sandálech škrábe písek.Je mi to jedno.Pomalu si uvědomuju,že vlastně ani nevím,kde bydlí.Instinktivně mířím k jednomu domu na konci ulice.Neznám to tu.Nechávám se vést svým divoce bušícím srdcem.Když si tak stojím před tím domem,mám pocit,že to je ten pravý.Vím to.
Rozrazím dveře a uleví se mi.Cítím její vůni po celém domě.Vykročím do útrob bytu.Zastavím se v kuchyni u lednice.Je na ní přilepená cedulka ,Dnes: trénink genninů v Akademii!!!!!´ Doufám,že nejdu pozdě.
Mířím si to do vedlejšího pokoje.Srdce mi bije jako o závod.Tady bude.Určitě je v tý místnosti.
Neskonalá úleva mnou projede,když vejdu do ložnice a spatřím ji.Stojí u zrcadla se svým vražedným obřím vějířem v ruce a prohlíží si svůj tréninkový úbor.Sluší jí to.Oblé boky,nádherné vlasy barvy písku,sladký obličej.Jsem neuvěřitelně šťastný.Jako bych se vznášel.Koutky úst se mi pomalu zdvihnou do láskyplného úsměvu.Tohle je ta MOJE milovaná slečinka s vějířem.Pomalu a nepozorovaně vykročím k ní a chytnu ji zezadu kolem pasu.Trochu se přikrčím,aby mě v zrcadle neviděla,a opřu si hlavu o její záda.Voní po ananasu....
,,Kankuro,ty debile!Kolikrát ti mám opakovat,že máš klepat?!!Sundej ze mě ty pracky,brácho!!!´´rozštěkne se Temari a prudce se v mém obětí otočí.Chystá se mě udeřit.Ruku má sevřenou v pěst a míří mi do obličeje.Připravuju se na trvdý náraz.Zničeho nic se zastaví uprostřed pohybu.Hledíme si navzájem do očí,já se na ni usmívám.Nečekala zrovna mě.Vidím,jak jí po tváři pomalu stéká slza.
V okamžiku mi dává ruce okolo krku.Pořádně si ji na sebe přitisknu.Úžasný pocit.Otevře ústa.Chystá se něco říct,ale já o to teď nemám sebemenší zájem.Obličejem se přiblížím k jejímu a naše rty se spojí v nekonečném polibku plném vášně a vzájemné touhy.Líbám ji jemně a něžně,ona mi polibky oplácí.Tohle jsem potřeboval.Znovu okusit její rty,přivinout ji k sobě.Teprve teď si pořádně uvědomuju,jak moc mi vlastně chyběla.Nedokážu bez ní žít...
Temari se ode mě odtáhne.,,Shikamaru,já...nemůžu tomu uvěřit!Jsi to opravdu ty?Myslím si,že sním...a když se probudím,budu tu zase sama.Strašně mi chybíš!Už je ze mě jen troska....´´říká,zatímco mě hypnotizuje těma svýma modrýma očima.Sáhnu si za krk a jednu její ruku si položím na hruď.,,Vidíš,jsem skutečný....Gaara mi tu zařídil malou misi´´řeknu s tajemným úsměvem.

Temari se znovu rozpláče.Musí jí být fakt moc zle,jindy je drsná jako brusnej papír :D,uvažuju zatímco se snažím jí setřít slzy z tváře.,,Neboj se,jsem tu s tebou.Chybělas mi...´´
Místo toho,aby něco říkala,si mě přitáhne k sobě a znovu se ponoříme do sladkého polibku.Začnu pomalu hýbat ústy a ona se přidá.Líbat ji je jako sen.Nemůžu uvěřit,že ji zase tisknu k sobě.Po takové době.....
Odváží se přidat jazyk.Napodobím ji.Začnu propátrávat její skvělá ústa a užívám si to.Jejich chuť je pro mě jako droga.
Pomalu se s Temari v náručí začnu posunovat směrem k obrovské posteli v prostřed ložnice.Naše líbání nabírá na intenzitě.Když nohou narazím na kraj postele,začnu ji pomalu pokládat do měkkoučkých peřin.Vějíř zařinčí o podlahu.

Lapám po dechu,a tak se chtě nechtě rozhodnu přesunout o kousek dál.Jemně ji políbím za pravým uchem a začnu ji líbat na krk.Vzrušením zakloní hlavu.Každých pár vteřin jí z úst pronikne sladký vzdech a k mým uším dolehne jako ta nejkrásnější hudba.Pomalu jí sundávám triko.Chvilku s ním bojuju,ale za chvíli už se válí na zemi vedle postele.
Nesnáším tu ninja vestu!Neuvěřitelně mi překáží!!!
Jako by mi Temari četla myšlenky(možný je všecho),nahmátne zip a sundá mi ji.Radši ji ale jemně položím na zem.Přece jen,mám v ní výbušné lístky atd.Nechci,aby něco z toho třeba bouchlo....
Mám nyní ale další problém-její podprsenku.Absolutně netuším,jak na ni.No co...Hrábnu do malé brašny zavěšené vzadu na opasku a vytáhnu starý dobrý kunai.Fik! a podprsenka je z krku.Kalhoty,kalhotky a boty,to je hračka....
Mě mezitím taky vyvsvlékla z veškerého oblečení.Připadám si trapně.Ale jsem si jistý,že teď je na to ta správná doba.Už nedokážu dál čekat.A myslím,že ona je na tom stejně...Ten chtíč je nezadržitelný.
Hmm,co kdybych nám to něčím opepřil?
,,Kage shibari no justu!´´(technika stínového škrcení)
Okamžitě po zahájení techniky se začaly po Temari plazit stínové ruce.Nechci jí ublížit,tohle je nebezpečná technika,ale jestli to vyjde,bude to super.Ruce míří směrem k jejím zápěstím.Jakmile tam dorazí,začnou so omotávat a přivážou ji k čelu postele.Super!
Temari se na mě s úsměvem podívala.Věděl jsem,že se jí to bude líbit.
Chtíč mě přemáhá a já se pomalu blížím k jejím vnadám.Párkrát její prsa políbím a pak stisknu jednu bradavku mezi zuby.Druhou začnu mnout mezi prsty.Její vzdechy jsou čím dál hlasitější.
Ták jo,jde se na to!Obličejem se přesunu k jejímu vlhkému přirození a začnu si pohrávat s poštěváčkem.Její tělo se po chvíli třáslo pod náporem prvního orgasmu.Je mi příjemné vidět,že jí dělám dobře.
Zkusím jí do pochvy zasunout dva prsty.Prohýbá se v zádech.Začnu tam s nimi pohybovat.Kňučení je teď už slyšet bez přestávky.
Zruším svou techiku.,,Kai!´´řeknu a stíny se stáhnou.Teď se Temari vrhla na mě.Pokládá mě do peřin a začne se věnovat mému penisu.Strká si ho do pusy,olizuje ho,honí mi ho.Orgasmus se dostaví velmi rychle.

Teď chci velet zase já.Ještě před tím,než do ní vniknu,se na ni podívám a ona kývne na souhlas.Ok,je ti 17 a ještě jsi panic.Teď se toho zbavíš.Do toho!Žaludem se jí ještě párkrát otřu o stydké pysky.
Vniknu do ní.Jemně.Potichu sykne-je ještě panna.
Vzdycháme oba dva.Zasunu ho do ní úplně celého.Začnu pohybovat pánví.Přidám na intenzitě a tempu.Aaaah!Je to náročné,potím se,ale stojí to zato.Cítím,jak se mé vyvrcholení blíží.Nakloním se k její tváři a políbím ji na ty její neodolatelně plné rty.Něco takového bych mohl dělat celý dny.Začínám ale pomalu myslet na to,jak dlouho v Písečné budu a jak to bude s mým návratem domů.Nechce se mi ji znova opustit....Rychle zaženu myšlenky na domov a vrátím se do reality.
Je tam dole tak krásně úzká....Vidím,jak slastně přivírá oči.Je neskonale nádherná.Tolik jsem po ní toužil....
Orgasmus je tady.Zatím ten nejsilnější.Udělám se do ní.Vytáhnu svou chloubu z jejího hebkého lůna.Znova ji začnu líbat po celém těle.Rukama ohmatávám každičký centimetr.Chci,bychom svá těla spojili znovu.Jednou mi to dnes rozhodně stačit nebude.
Aaaaah.............

Prožít tak celou noc je nezapomenutelný zážitek.

Ráno se vzbudím ve stejnou dobu jako Temari,ležíme si v náručí pod teplou dekou.Začnu ji hladit po vlasech.Ona si položí hlavu na mou nahou hruď a konečky prstů mi přejíždí po vypracovaných břišních svalech.
Něco mi zašeptá.I když mluví po tichoučku,rozumím,co mi říká.Pousměju se a láskyplně ji políbím do vlasů.
,,Já vím...Taky tě miluju,Temari....´´

,,Tak jo,mise splněna,jdem se trochu prospat´´řekne.
,,Jsou spolu tak šťastní,nemyslíš Kankuro?Udělal jsem dobře,že jsem pro něj nechal poslat.Rozhodně jim to spolu klape...´´šeptá svému bratrovi pod oknem ložnice mladý,rudovlasý Kazekage a šibalsky se na něj usmívá.
KOMENTÍÍÍÍÍÍÍKÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ!!!!!!!!!!!!!
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 iris iris | 25. srpna 2013 v 18:54 | Reagovat

To je nejlepší pár. Tahle povídka mi přijde nejlepší. Je úžasná. :-)

2 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 25. srpna 2013 v 21:56 | Reagovat

oooo děkuji ti :*

3 ONE X ONE X | 30. září 2013 v 10:35 | Reagovat

Opravdu skvělá práce, lepší jsem nečetl :-D

4 Suki Ashikaga (autor) Suki Ashikaga (autor) | Web | 30. září 2013 v 18:22 | Reagovat

jsem ráda,že se líbí :D
většina narutofilů píše erotické povídky na SasuSaku,v některých případech na NaruHinu či KakaSaku.Tak jsem chtěla napsat něco z trochu jinýho soudku :P

5 Seyia Seyia | Web | 8. října 2013 v 19:59 | Reagovat

Huhuhu, nachápu jak jsem mohla přehlídnout povídku se Shikamarem *stydí se za sebe*. Gomen.
Krásný originální pár a příběh taktéž úžasný, možná mi Shika sem tam přijde malino mimo charakter, ale láska dělá divi, že? Úža, supr povídečka a teď mě omluv, jdu si očistit klávesnici (od krve z nosu XD).

6 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 8. října 2013 v 20:25 | Reagovat

:-D arigato za pochvalu :D
jo a prosímtě! já se teď dívala na obrázky Gaary...ehm...potřebovala bych vyčistit celý stůl :-D
co používáš? Jar nebo zrovna Savo???!!!

7 Seyia Seyia | Web | 9. října 2013 v 19:48 | Reagovat

Heh, na stůl savo, obzvášť pokud jde o Shiku, takže myslím, že u tebe a Gaary by to taky bodlo. Příště, až si budu vybírat ntb, vezmu radši rovnou červenej. :D

8 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 9. října 2013 v 20:30 | Reagovat

:-D no dobrý nápad :D

9 klara movie klara movie | E-mail | 16. dubna 2014 v 19:07 | Reagovat

můj nejoblíbenější pár!!!! Úžasná povídka je jedna z nejlepších které jsem četla :-D

10 Hentai no kame Hentai no kame | Web | 30. srpna 2014 v 22:49 | Reagovat

ach, tí dvaja špehúni... :D

pekná poviedka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama