Naru+Saku+Sasu-Těžká rozhodnutí-2.část

25. srpna 2013 v 21:47 | Suki Ashikaga |  Naru+Sasu+Saku povídky

EROTICKÁ POVÍDKA cha,vyšla mě na 2 165 slov a pět stran ve wordu :D


Sakura
Po tom horoucím polibku s Narutem se mi točí hlava a srdce mi buší jako splašené.Stále se skrývám v jeho mužné náruči a užívám si to,jak mě jemně hladí po vlasech.Nemůžu uvěřit tomu,že jsem políbila Naruta…Když jsme se od sebe odlepili,oba jsme lapali po dechu.Pohlédla jsem mu do očí a všimla si toho,jak mu hoří tváře.Pohled mi opětoval a nesměle se pousmál.Rozhodně mezi námi je něco víc.Tímhletím líbáním se skončil celý náš dnešní trénink.Oba jsme na něj zapoměli.
Začalo se smrákat a foukal studený vítr.Na obloze se kupily černé mraky.Nenávidím bouřky, a tahle rozhodně nebude nějak tichá.Už teď je v dálce slyšet hřmění.Naruto mě pustil ze svého hřejivého obětí a já až teď cítím,jaká je zima.Jeden silný závan větru proletí okolo mě.Po zádech se mi rozběhne mráz a na rukou mi naskočí husí kůže.Díky bohu,že je tu tenhle starostlivý mladý muž,který si nyní automaticky svlékne tričko a podá mi ho.Neváhám a hned si ho obléknu.V duchu si nadávám za to,že jsem si oblékla jen tílko a šortky.Naruto mě opatrovnicky obejme kolem ramen a vede mě ke Konoze.Nemůžu spustit oči z jeho úžasného těla.Kvůli tomu,aby měl takovýhle pekáč buchet,musel dřít pěkně dlouho.Všimne si,jak si ho prohlížím.Tvář mu znova zrudne a on se na mě usměje tím svým neodolatelným způsobem.Je mi ho trochu líto,neboť je nyní do půli těla nahý a opravdu se ochladilo.Přes to všechno ale hřeje jako rozpálená kamna,díky němu už je mi tepleji.Hmmm,Naruto,ty seš takovej můj osobní chodící radiátor …div že nevyprsknu smíchy.
Naruto
Cítím,jak se červenám.To,jak si mě Sakura prohlíží,mě uvádí do rozpaků….Musíme si pospíšit,nebo nás ta bouřka chytne ještě před Konohou.Tady se není kde schovat.
Když jsme konečně vstupujeme do vesnice,už začíná pokapávat.Sakura bydlí až na opačném konci Listové…To nejde stihnout.Nezbývá mi nic jiného,než….
Jsme už promočení-leje jako z konve.Stále ji držím kolem ramen,ale navzdory tomu se klepe zimou.Všimnu si malého zastřešeného výklenku u obchodu s potravinami.Vběhneme pod něj.Sakura se třese jako osika.Zničeho nic oblohu protne blesk a v uších nám zazní ohlušující hrom.Musíš,Naruto,musíš…..!
,,Hej,Sak….Nooo,nechtěla bys dneska přespat u mě?Domů to máš stejně daleko,nechci,aby ses nachladila.Já bydlím kousek,takže….´´
,,Ráda,Naruto….´´říká Sakura a usmívá se na mě.
JOOO,NARUTO!SEŠ BOREC! DATTEBAYO!!!!!!!

Sakura

Naruto je tak ohleduplný.To že mi nabídl,abych u něj přespala,mě hodně potěšilo.Na druhou stranu…začínám být nervózní.Já a….spát U NARUTA!
To,že jsem jeho nabídku přijala,mu na rtech vykouzlilo zářivý úsměv.

Sklopí pohled.Rukou se lehce dotkne té mojí.Chci,aby se mě dotýkal a já se chci dotýkat jeho.Myslím,že on to cítí stejně.Špičkami prstů mu lehce přejedu po předloktí a potěšeně sleduju,jak se mu z toho tvoří husí kůže.Pomalu ho chytám za ruku.On tu mou lehce stiskne a proplete si prsty s mými.,,Drž se mě,budeme utíkat´´usměje se a ruku v ruce vyrazíme deštěm k jeho bytu.

Naruto

Když konečně dorazíme ke mně domů,bouřka už se rozjíždí naplno.Z oblohy srší jeden blesk za druhým.Pohlédnu na dívku,kterou stále držím za ruku.Očima plnýma strachu těká ze strany na stranu.,,Sakuro,ty se…´´
,,Jo,bojím se bouřky´´řekne na rovinu a podívá se na mě.
Ratatabum!
Sakura leknutím nadskočí.Zatímco já hledám klíče v kapse,ona mě zezadu obeme a ledové ruce mi přiloží na nahou hruď.Pousměju se nad tím,jak ji dokáže vystrašit obyčejná bouřka.Na druhu stanu,díky její hrůze z tohohle nevlídného počasí můžu znova cítit její doteky…A to je pro mě ta největší odměna.

Otočím klíčem v zámku a dveře se s hlasitým cvaknutím otevřou.Modlím se,abych měl uklizeno.Naštěstí je mé přání vyslyšeno.Mohlo to být i horší.Podržím Sakuře dveře jako správný džentlmen,po ní vejdu i já a dveře zavřu.
Dvě otočení klíče v zámku mě ujistí,že nás nikdo nevyruší.

Sakura

Narutův byt je sice maličký,zato velice útulný.V předsíni se oba vyzujeme z promočených bot,které by se daly ždímat.Naruto je opatrně vezme,a tak,aby z nich vyteklo co nejméně vody,je přenese do koupelny.Myslím,že je dá do sprchového koutu,aby se tam vysušily.
Vejdu do obýváku a znaveně si sednu na pohodlnou pohovku.Víčka mám najednou neuvěřitelně těžká,ale snažím se je udržet otevřená.Už kvůli tomu,abych věděla,co se bude dít.
Blonďák si přisedne za mnou na pohovku a vezme si mé prokřehlé tělo do náruče.Opřu se mu hlavou o rameno.Po chvíli sezení v jeho těsné blízkosti je mi zase teplo.
,,Naruto,prosím,nemáš nějaké suché tričko?To,co mám na sobě,je totálně mokrý…´´
,,Jo,jasně.Hned jsem zpátky´´řekne on a jde do svého pokoje prohledat skříň.
Po chvíli se vrátí a drží v ruce nějaké bílé tričko bez potisku.Podá mi ho a ukáže na dveře na opačné straně místnosti.,,Támhle je koupelna.Můžeš se zrovna osprchovat,jestli chceš.Já jdu do kuchyně připravit něco k večeři´´řekne,otočí se na patě a zmizí v chodbě mířící do skromné kuchyně.

Vstanu a odeberu se do koupelny.Těšia jsem se na teplou sprchu,na to,jak ze sebe smyju pot po těžkém tréninku.Zatímco stojím pod proudem vody a nechávám si smáčet vlasy,neustále přemýšlím nad svými city k Narutovi.Před několika týdny se mi o něm začalo dokonce i zdát.Neustále na něj myslím.Chci se ho dotýkat,líbat ho,neustále cítit jeho přítomnost.Teprve teď mi to opravdu došlo.

Jsem zamilovaná….

Naruto

Nemůžu uvěřit tomu,že je tady,v mém bytě.Je tak neodolatelná.Už na tom gauči jsem měl co dělat,abych se na ni nevrhl.Ten chtíč je neúprosný.Nevím,co budu dělat dnes v noci.Mám strach,abych se nepřestal ovládat a neudělal něco,čím bych tento začínající vztah pokazil.To je to poslední,co bych chtěl,aby se stalo.Budu ji muset poprosit,aby mě zamkla v koupelně nebo něco!

Ne,nesmím se s ní hned při první příležitosti vyspat.No,pokud by ona chtěla taky,neměl bych nic proti.Bože,dnešní noc bude pro mě mučením…….

Sakura

Ach,proč musí být tak…neodolatelný….
Už z něho šílím tak,že jsem se rozhodla uskutečnit tenhle debilní plán.Chci ho,ale přijde mi divné za ním jen tak přijít a říct: Čau Naruto, chci se s tebou hned teď vyspat.Tady mě máš a dělěj,co umíš!
Ne,půjdu na to pěkně po ,,Harunovsku´´-svedu ho.
Můj plán začal ještě před tím,než jsem vešla do té koupelny a než jsem nad ním začala vůbec přemýšlet-zapoměla jsem si na pohovce to Narutovo tričko.Teď se mi to náramně hodí.Hohoho,chlapec se bude ještě divit,čeho je tahle růžovlasá křehotinka schopná….

Naruto

V lednici najdu týden prošlé mléko,dva plátky vepřové šunky a k mému potěšení : dvakrát ramen od Ichiraku,které jsem si tam nechal dnes ráno zabalit s tím,že jeden budu mít na oběd a druhý na večeři.No,nic jiného nemám,takže popadnu krabičky s rámenem a dám je ohřát do mikrovlnky.
Když nesu ramen do obýváku a pokládám je na stůl u pohovky,sprcha už neteče.Mám nutkání přiblížit se k těm dveřím a klíčovou dírkou se kochat jejímu dokonalému tělu.Rychle tu myšlenku zaženu.Nejsem a nechci být nějaký úchyl.Co kdyby mě u toho viděla…určitě by potom odešla,a to teda rozhodně nedopustím.
Když vrznou dveře,zpozorním a podívám se jejich směrem.Nemůžu uvěřit svým očím.Asi se mi to jenom zdá….Vidím Sakuru,jak pomalu zavírá dveře do koupelny.Klesne mi brada a oči mi div nevypadnou z důlků.Ona tady přede mnou stojí….JENOM V KRÁTKÝM RUČNÍKU!!!!Pomalu se otáčí.Zaraženě sleduju,jak se snaží udržet si malý bílý ručníček tak,aby z něj nevykoukla její dokonalá prsa.Okraj ručníku jí sahá těsně pod zadek.Kdybych si sednul na tu pohovku,měl bych docela pěkný výhled :D.Nechápu,proč si neoblékla to tričko.Důvod mi docvakne vteřinu potom-nechala ho hozené na sedačce.Nedokážu z ní spustit oči.Z nádherných růžových vlasů jí odkapává voda a pleská o linoleum.Její třešňovou vůni cítím až sem.
Uklidni se,Naruto.Nedovol si nic,dokud si o to sama neřekne…..

Dělám,že to se mnou nehne.S kamenným výrazem sleduju,jak se ladně na svých dlouhých nohách blíží ke mně.Nechává mě to naprosto chladným.Když přicupitá k pohovce a lehce se ohýbá pro to tričko.Zvedne hlavu a usměje se na mě.Není to ale normální,veselý úsměv.Je vyzývavý.Ona mě tady svádí!
V žádném případě!Ještě je na TO moc brzo.Ani jste spolu ještě nezačali chodit!!!
Přejdu k oknu a zatáhnu závěsy.Když už se mi tady předvádí,nechci,aby ji při tom sledoval ještě někdo jiný.Jak jsem tak k ní otočený zády,slyším,jak ručník dopadne na zem.
Uvědomím si strašlivou realitu-je teď v mém bytě a úplně nahá!Musím se kousnout do jazyka a ze všech sil se držet parapetu,abych se neotočil a nerozběhl k ní.Sice bych si s ní užil vášnivý sex,ale nebylo by to ono.Musím ještě vydržet….

Sasuke

Zase ten posranej Naruto!
Mám chuť vraždit.Jak je možné,že je MOJE Sakura v jeho bytě?!!!Je tak nádherná.Když vyšla ven jen v tom ručníku,měl jsem sto chutí se na ni vrhnout.To,jak se vlnila,jak si ručník posunovala čím
dál níž…
Pak mi to došlo.Někoho sváděla.A já to teda rozhodně nebyl,protože jsem celou dobu venku na okenním parapetu.Na hlavě mám kápi a jedním okem nakukuju do místnosti.
Bože…to se mi snad zdá….ONA SVÁDÍ NARUTA!!!!!!!!
A pak ten debil jednoduše přijde k oknu a zatáhne závěs-kino končí…..
Ne,nedovolím,aby ji měl někdo jiný než já.
Dnes v noci………………ji unesu!

Sakura

Jsem zklamaná-plán s názvem ,Svádím,svádíš,svádíme´ neuspěl.Nyní si pomalu obékám to bílé tričko.Všimnu si,že když hodím ručník na zem,Naruto sebou cukne.Rozhodně v něm nějaká ta touha je.
Tričko mi sahá až do půlky stehen.Nic moc přitažlivého.Na druhou stranu,to,jak mi jsou vidět bradavky(víte jak to vypadá ne?na tričku jsou vidět takový hrbolky :D),je žhavý jako hrom.
Když Naruto promluví,překvapí mě to.
,,Sak….Nemysli si ,že to se mnou nic nedělá…Chci tě strašně moc…ale cítím,že na to ještě není ta správná doba…Nevím ani,jestli ke mně něco cítíš…´´
Jdu pomalu k němu a zezadu ho obejmu.Při mém doteku sebou cukne.Rukama mu přejedu po břiše.Doslova hoří.Hlavou se mu opřu o záda a zaposlouchám se do tlukotu jeho splašeného srdce.
Odhodlám se a vyslovím to,co mám na jazyku už asi několik měsíců.
,,Naruto…miluju tě!´´vypadne ze mě.Ták,a je to venku.
Naruto se začne otáčet čelem ke mně a já jsem donucena ho ze svého obětí pustit.Nevěřícně mi hledí do očí.Nic neříká.Toho se právě bojím.Co když moje city neopětuje?

Naruto

Nemůžu uvěřit tomu,co jsem právě slyšel.Opravdu to řekla?
Koukám do těch jejích milých očích a pátrám po sebemenším náznaku toho,že mi lže.Nic.Usměju se a pevně si ji k sobě přitisknu.Štípněte mě někdo!!!!
Moje ústa se sama od sebe začnou hýbat.Vím,co přijde.Naprázdno polknu a vyklopím to.
,,Miluju tě,Sak!´´
Sakura září štěstím.Já taky.Hledíme si do očí a usmíváme se na sebe.Je vidět,že se nám oběma ulevilo.Jsem šťastný jako měsíček na hnoji. :D
,,Naruto…?´´špitne ona.,,Ano,Sakura-chan?´´zeptám se.
,,Já….jsem připravená…..´´odpoví mi Sakura a já mooooc dobře vím,co tím myslí…

Sakura

Cítím,že k tomu dojde.I když mě před chvílí odmítl,chce to.Toužíme po tom oba.Jsem ještě panna,ale vím,že on je ten pravý.Kývne hlavou.Beru to jako souhlas.Pomalu se k sobě přiblížíme obličeji a naše rty se spojí.Podlamují se mi kolena.Všimne si toho a zvedne mě do náruče,zatímco mě něžně líbá.Ruce mu dám okolo krku.Jeho jazyk si pohrává s mým a já ho konečky prstů začnu hladím vzadu na krku.
Nese mě pryč,ovšem odmítá odpojit svá ústa od mých.Zády se otočí ke dveřím do svého pokoje a zatlačí do nich.Dveře se otevřou a on mě pomalu nese přítmím až ke své měkké posteli.
Položí mě do teplých peřin a začne mě líbat na krku.Zpoza přivřených víček vidím jeho svalnaté tělo,jak se tyčí jen pár centimetrů nade mnou.Jeho horoucí dech na mém krku mi způsobuje mravenčení po celém těle.
Zničeho nic se ze mě Naruto zvedne a podívá se mi tázavě do očí.
,,Opravdu to chceš?Já jen….chci tě,ale pokud to ještě nechceš,počkám….Nemusíš to dělat jen kvůli mně.´´
Opřu se o lokty.,,Naruto,jsem si jistá,že ty za to opravdu stojíš.Toužím po tobě už dost dlouho…a-a nemíním dál čekat…´´dořeknu,posadím se a jemně ho uchopím oběma rukama po stranách hlavy.Přitáhnu si jeho nedočkavá ústa a znovu se ponořím do známého opojení vášnivého polibku.
Znovu si lehám.

Naruto

Líbám ji už po celém těle.Její i moje oblečení(a že ho teda moc nebylo) se válí všude po zemi.Je tak nádherná.Neodolám.Jazykem jí mezi prsy vytvořím vlhkou cestičku a uchopím její vnady do svých mohutných dlaní.Mačkám je a mezi prsty mnu její naběhlé bradavky.V pravé ruce křečovitě svírá prostěradlo a z úst jí vychází sladké vzdechy.Je už pořádně vzrušená.Zničeho nic mě začne pokládat na záda.Zastavím ji a usměju se.
,,Ne,Sakuro…Nemusíš mi ho-však víš co….Počkám si na to hlavní…´´
Znova ji povalím.Ještě chvíli ji líbám na rty a poté se přesunu k jejímu vlhkému přirození.Ještě jsem nikdy nic podobného nedělal,ale zhruba vím,co holkám dělá dobře.
Zkusím to nejdřív jazykem.Začnu jím dráždit klitoris a odměnou mi jsou Sakuřiny hlasité stony.Její tělo je v křeči-dosáhla orgasmu.Zkusím ji ještě prstit a dočkám se stejného výsledku.
Už to dál nevydržím.Roztáhnu jí nohy a jemně do ní vniknu.Když ho do ní začnu zasunovat,škubne sebou.Moje doměnka,že je panna,byla správná.Po chvíli ji ale zřejmě bolest přejde a ona začne znova vzdychat.Zrychlím své přirážení.Nyní už vzdechy vydávám i já.Je to neskutečná slast pro nás pro oba,tím jsem si jistý.Sakura dá nohy blíže k sobě a udělá se tam dole ještě užší.
Oba jsme v opojení orgasmu.Přirážím do ní už nadoraz a hrubě,ale jí to nevadí.Když v penisu ucítím tlak,rychle ho z její vlhké jeskyňky vytáhnu.Tohle bylo na poslední chvíli,pomyslím si a udělám se jí na její nahou hruď.

Sakura

Nic lepšího jsem snad ještě nezažila.Naruto byl tak něžný…Ležíme si v náručí a mě se klíží oči.Únava mě dožene a já spokojeně usnu v milující náruči muže mých snů…

Sasuke

Přísahám,že toho zmetka zabiju!Stále stojím na parapetu a k uším mi doléhají jejich vzdechy.
Tak tohle teda ne.Dokončím,co jsem začal.Unesu ji a vrátím se s ní do úkrytu.Karin ať si říká co chce.Až si budu jistý,že oba tvrdě spí,vlezu tam oknem…..
Náhodou jsi totiž jedno zapomněl zavřít,milý Naruto…..
koneeeec,dlouhý je to,co? :D komentky!!!!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 yuuzu-chan yuuzu-chan | Web | 8. září 2013 v 19:54 | Reagovat

úžasná povídka!! O_O Chci další díl ! :D <3

2 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 9. září 2013 v 21:34 | Reagovat

Už je hotovej!!! :D

3 Sky Sky | Web | 5. ledna 2014 v 0:54 | Reagovat

Sugoi! :-) Půjdu hltat další díly.. :D
Jen vždy za novou větou je mezerník stejně tak i za čárkou.. ;-) a pro ukončení přímé řeči, může používat tohle znaménko "
Kombinace je Shift a tlačítko u písmenka "L". :-D  ;-)

4 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 5. ledna 2014 v 11:01 | Reagovat

já vím :D v současných povídkách už píšu tak, jak se má :-D jenom mi chvilku trvalo, než jsem na to přišla :-D

5 Šikumaru69 Šikumaru69 | 2. března 2014 v 20:25 | Reagovat

Super doufám ve víc takovych dílů jsem hroznej perverzak.......

6 Šikumaru69 Šikumaru69 | 2. března 2014 v 20:27 | Reagovat

:-o + :-p = 69

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama