Naru+Saku+Sasu-Těžká rozhodnutí-1.část

24. srpna 2013 v 16:17 | Suki Ashikaga |  Naru+Sasu+Saku povídky
nějak jsem se poslední dobou rozepsala :D
nemohla jsem odolat a napsala první díl k nové povídce
bude tam časem i erotika,ale v prvním díle jsem ji mít nechtěla(abyste se měli na co těšit)
tak pěkné počteníčko PS: dílů bude asi 10,uvidím,jak budou padat komenty,klidne i protáhnu :D

Sakura

,,Musíš se do toho víc opřít,Sakuro…´´směje se Naruto,zatímco já do něj buším pěstmi.Trénuju s ním každý den od rána do večera.Dnes si na sebe dal bílé tričko se znakem klanu Uzumaki a černé kalhoty po kolena.Rozhodně nevypadá na to,že právě trénuje taijutsu.Nepřestávám se po něm ohánět.Můžu ho zasáhnout kolikrát chci,ale jako by to s ním vůbec nehlo.Klouby prstů mám celé rozbolavěné a nohy mám samou odřeninu.A co on?Ani škrábanec.

Vidím,jak se mu pod tričkem rýsují svaly.Už tolikrát jsem toužila po tom,abych se ho mohla dotknout.Vím,nebo alespoň tuším, že mě má rád.Avšak ani jeden z nás nemá odvahu to tomu druhému přiznat.

Dříve jsem o něj neměla zájem.Měla jsem oči jen pro toho Uchihovského bastarda.Ale za ta léta,co mi zmizel ze života,jsem na něj zapoměla.Začala jsem více času trávit s Narutem.Procházky,večeře v Ichiraku a společné zdokonalování našich schopností mi otevřely oči.Celou dobu jsem se slepě hnala za Sasukem,který o mě neměl vůbec žádný zájem.Na tohoto usměvavého a milujícího kluka jsem se skoro ani nepodívala.Ale teď….Je neuvěřitelně mužný.Je skoro o dvě hlavy vyšší než já.Od toho,jak se mu snažím dívat do těch jeho neodolatelných modrých očí,mě často bolí za krkem.Ten jeho milující pohled je pro mě jako balzám na duši.

Zničeho nic zakopnu o kámen skrytý ve vysoké trávě.Letím.Přivřu oči,čekám na tvrdý dopad.Když mě ve vzduchu zachytí něčí mužné ruce,uleví se mi.Naruto mě nikdy nenechá v potížích.Cítím,že on je pro mě ten pravý…

,,Hahaha,Sak,dávej si pozor…´´Naruto mě pomalu postaví na nohy a smíchy se popadá za břicho.Ten jeho smích je neskutečně nakažlivý.Rozesměju se sama nad sebou.

V hlavě mi cvakne.Teď je dobrá příležitost…

Udělám rychlý krok k němu.Všimnu si údivu v jeho očích,když mu znenadání ovinu ruce okolo krku.Abych tam dosáhla,musím stát na špičkách.Ale jsem tam. JACKPOT!!!

Naruto

Vidím,jak se ke mě Sakura blíží.Nejsem si jistý,co chce dělat.Možná mi chce dát další ránu nebo něco.V hlavě už vidím,jak mi díky své brutální síle zasazuje pravý hák.O to větší je pak můj šok,když místo úderu pocítím její jemné ruce za krkem.Ani ve snu by mě nenapadlo,že něco takového udělá.Dostala mě.Ovšem,nic příjemnějšího jsem už dlouho nezažil.Z toho,jak se ke mně přivine svým dokonalým tělem,mi tvář polije ruměnec.Toužím ji chytit okolo pasu,ale nemyslím si,že mám dostatek odvahy.K mému zděšení se ruce samovolně zvednou a jemně se ovinou okolo jejích boků.Přitisknu si ji k sobě a ona mi položí hlavu na hruď.Skloním obličej k jejím nádherným vlasům a vdechuji jejich třešňovou vůni.Mám dojem,jako bych se vznášel.V břiše cítím jakési mravenčení.Tenhle pocit neznám.Cítím,že mezi mnou a Sakurou roste nějaké pouto….

Zvedne hlavu.Očekávám,že mi vynadá za to,že ji tady osahávám.Zatím nic neříká.Podívá se mi do očí a já mám pocit,že se štěstím rozsypu.V těch hlubokých zelených očích vidím něco,co tam rozhodně nikdy dřív nebylo.


Sakura

Jak si tak krásně hledíme do očí,zaplňuje mě pocit nevídaného štěstí.Všechny starosti všedního života jakoby zmizely v tom okamžiku,kdy mě pevně sevřel ve své milující náruči.Levou rukou mu na temeni zajedu do vlasů.Jestli ještě chvíli budu zírat do těch jeho modrých očí,asi se v nich utopím…

Jeho ruce pustí mé boky.Nevím,co si o tom mám myslet.Hlavě dochází,že ho to objímání přestává bavit a že o mě nemá zájem.

Všechny myšlenky na to,že on mou náklonnost neopětuje,zmizí v jediném okamžiku.Konečky prstů mě pohladí po tváři a uchopí můj obličej do těch svých mohutných dlaní.Mé pudy zasáhnou.přitáhnu si jeho obličej tak,abych na něj dosáhla.

Naruto

Nemíním už dále čekat.Tím,že si mě k sobě přitáhla,mi dala jasný signál.Jdu na to.Teď nebo nikdy…

Konečně se naše ústa spojí.Z jejích hebkých rtů se mi točí hlava.Vidím,jak spokojeně přivírá oči.Zřejmě to byla trefa do černého…Pravou ruku spustím zpět k jejímu pasu a přitáhnu si ji k sobě co nejblíže.Odhodlám se a začnu ústy hýbat.K mému štěstí mi polibky oplácí.Můj nedočkavý jazyk vleze do její pusy a začne si pohrávat s jejím.

Líbám Sakuru stále intenzivněji.Líbí se jí to.Hladím ji po zádech a z jejích dotyků na zátylku mi naskakuje husí kůže.

Sasuke

Argh!Ten posranej Naruto!Já mu tu držku rozbiju!Ale ne teď.Radši zůstanu pěkně schovaný a v noci udělám vše podle plánu…Teď jen budu tiše sledovat,co se bude dít.Už se na tebe těším ,milá Sakuro….
komentíky!!!!!!!!!!!!!!!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | E-mail | Web | 25. srpna 2013 v 15:16 | Reagovat

Docela dobrý.. chtělo by to pokračování :D

2 iris iris | 25. srpna 2013 v 18:51 | Reagovat

Už se nemůžu dočkat pokračování!:D

3 Suki Ashikaga Suki Ashikaga | Web | 25. srpna 2013 v 21:52 | Reagovat

dvojka právě vyšla :D eeextra dlouhý!!!

4 Sky Sky | Web | 5. ledna 2014 v 0:44 | Reagovat

Musím uznat, že mě to vela zaujalo.. :D krásně popisuješ a žádná chyba ve psaní (konečně někdo :D) Píšeš určitě lépe jak já.. :) jdu si určitě číst další díly! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama